Sponsorlu Bağlantılar

Twitter da istediğiniz kelimeyi sessize alma

528 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Twitterda istenilen kelimeyi sessize alma konusunda siz takipçilerimize bilgi vermeye çalışacağız. Daha önceden kişileri sessize alma konusunda verdiğimiz bilgiler doğrultusunda bazı kelimeleri akışlarda görmek istemiyorsanız ve bazı kelimelerden uzak durup zaman akış panosunda görülmesini istemiyorsanız kelimeleri sessize alabilirsiniz.

Film, dizi film, haber, spor ve diğer takiplerde istenilen kelimeleri sessize alarak bu kelimeleri bir daha göremiyorsunuz. Böylece bu kelimeleri sessiz moda alarak zaman akışında görünmeyecektir.

TWİTTERDA KELİMELERİ SESSİZE NASIL ALINIR?

Bir kelimeyi sessize aldığınızda hem kelime olarak hem de etiket olarak sessize almış oluyorsunuz. Böylece bu kelimeleri görmüyorsunuz. Buna bir örnek verecek olursak “adem ocut” kelime ile birlikte “#ademocut” etiketini de sessiz yani haberdar olmayacaksınız.

Bu sessize al kelimeleri zaman akışınızda sonsuza kadar olacak şekilde ve aynı zamanda 24 saat sonra, 7 gün sonra, 30 gün seçeneklerini belirlemeniz gerekecektir.

Buraya kadar bazı temel noktaları anlattık peki twitter kelimeleri sessize nasıl alınır? Bunun için kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapınız.

  • Ayarlar ve Gizlilik
  • Sessize alınan kelimeler
  • Yukarıda adımları takip edebileceğiniz gibi “https://twitter.com/settings/muted_keywords” adresini direk tarayıcıya yapıştırarak da gidebilirsiniz.

Bu alandan kelime ekleyebilirsiniz. Bunun için “ekle” yazan butona basarak yeni kelime ekleyerek sessize alınmış kelimeleri görebilirsiniz.

 

Sessize alacağınız kelimeleri eklemek istediğiniz ekleyerek aynı zamanda sessize alma süresi ve hangi gelen bildirimlerden dolayı sessize alınacağını işaretleyerek ekle demeniz yeterlidir.

MOBİL CİHAZLARDA CÜMLELERİ SESSİZE ALMA

  • Bildirimler sekmesi
  • Dişli
  • Sessize alınan kelimeler
  • + Sessize alınan kelime veya cümle ekle

Bu konuda daha ayrıntılı extra bilgiler için “https://help.twitter.com/tr/using-twitter/advanced-twitter-mute-options” adresi üzerinden detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Bu konumuzda twitter kelimeleri sessize al özelliği konusunda siz takipçilere bilgi vermeye çalıştık. Bununla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından tarafımıza sorularınızı gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın