Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram dm’de gif { hareketli resim } gönderme özelliği

1.295 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda instagramın yeni bir özelliği olan dm de gif gönderme özelliğinin duyurulduğunun haberini vereceğiz. Bildiğimiz gibi instagram kullanıcıları arasında mesajlaşmak için dm özelliği yani direct message diğer adıyla direk mesaj özelliği kullanılmaktadır.

Bu özelliğe yakın zamanda görüntülü arama özelliği, mesajları yıldızlama özelliği derken şimdi resmi blog sayfasında duyurduğu gif gönderme özelliğini sunmaktadır. Bölgesel olarak gelen bu güncelleme ile dm mesajlarında artık karşınızdaki kullanıcılara artık duygularınızı gif mesaj ile belirtebilirsiniz.

İNSTAGRAM MESAJINDA GİF GÖNDERME ÖZELLİĞİ

Bu yeni özellik ile bundan sonra arkadaşlarınıza sayısız görsel mesaj göndererek kendinizi ifade edebilirsiniz. GIPHY tarafından desteklenen bu özellikle en iyi, en trend gifleri artık kütüphaneden seçerek GIF butonu ile karşınızda mesajlaştığınız kişilere artık gönderebilirsiniz.

Direct’te gif gönderme özelliği İOS ve Android işletim sistemli telefonlarda en son güncellemeleri ile birlikte kullanabilirsiniz. Cihazlarınızı güncelledikten sonra instagram mesajdan gif, hareketli resimler gönderebileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın