Sponsorlu Bağlantılar

twitchsdk_32_release.dll Hata ve Çözümleri

236 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızı açtığınızda twitchsdk_32_release.dll hatası ile karşılaştınız ve bu dosya yok , bulunmadı veya bozuk olarak hatalı diyerek sorun oluşturmuştur. twitchsdk_32_release.dll Bilgisayarınızın Xp – Win 7 – Win 8 işletim sistemlerinde C:\Windows\System32 klasörü içinde bulunur , Windows 2000 , NT sürümlerinde ise  C:\Winnt\System32 klasörü içinde bulunur ve Windows 95 , 98 ve diğer sürümlerinde ise C:\Windows\system klasörü içinde bulunur bu dosyanın eksik yada bozuk olmasından dolayı size twitchsdk_32_release.dll hatasını vermektedir. Peki twitchsdk_32_release.dll hatasını nasıl çözeriz ?

DLL DOSYASI NEREYE ATILIR?

twitchsdk_32_release.dll  dosyasını indirdik den sonra işletim sisteminiz hangisi ise ona göre sistem dosyalarının olduğu klasöre atıyoruz ve var sayılan olarak işletim sisteminin Win 7 olduğunu sayarak C:\Windows\Syste32 klasörü içine atıyoruz.

dll hatası

Win + R ile çalıştır penceresi açıyoruz ve buraya regsvr32 twitchsdk_32_release.dll yazarak enter tuşuna basıyoruz ve bu dosyayı fixliyoruz. ( yukarıda örnek resimde olduğu gibi )

Tags – Etiketler ;

twitchsdk_32_release.dll hatası alıyorum , twitchsdk_32_release.dll hata , twitchsdk_32_release.dll çözüm , twitchsdk_32_release.dll nasıl düzelir , twitchsdk_32_release.dll bozuk dosya

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

twitchsdk_32_release.dll Hata ve Çözümleri (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. sanırım windows 64 bit ise sorun veriyor.

    “http://img502.yukle.tc/image.php?id=5214tth.png”

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın