Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell Limit Puan Nasıl Artırılır?

17.658 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda Turkcell Puan Nasıl Artırılır? konusu üzerinde duracağım , ilk hattımın Turkcell olması ve daha sonraları operatör değişikliği ile Avea geçiş yapmıştım. Belli bir süre sonra tekrar Turkcell geçiş yaparak devam etmekteyim. Teknolojinin hızlı ilerlemesi ile kendime yeni bir telefon alma isteği ile Turkcell bayiisine giderek hattım üzerinden cihaz alabilir miyim? diyerek sorgulama yaptığımda puanımın düşük çıktığını ve istediğim telefonu veremediklerini söylediler.

Peki yeni geçiş yaptığım için düşük olan puanımı nasıl yükseltirim ? bunun sorusunu sorduğumda aldığım cevabı sizlere aktarmaktayım.

turkcell logo

Bunu Sarı Kutu‘da denilmekte olan Puan durumunu Turkcell’de kaldıkları her gün için 1 puan vermektedir. Sarı kutu  katılabilmek için kesintisiz 1 yıl geçirmeleri gerekmektedir. Daha sonra bu biriken puanlar hesabınıza aktarılmaktadır. Bunları online hizmetlerden öğrenebilirsiniz.

Ayrıca Turkcell Limit Puan ile hangi cihazı ve ne kadarlık cihaz alabileceğiniz hesaplanmaktadır. Bunun için bu limiti artırmak için neler yapılabilir ?

Faturaları otomatik ödemeye verme ve her ay düzenli faturalarınızı ödemek , Aylık 30 TL üstü fatura ödeme , Turkcell üzerinde başka kayıtlı hat olup olmadığına bakıyorlar ve Kredi Sicilinin düzgün olmasına bakıyorlar bunun için Finans Bank üzerinden sorgulama yaparak ne kadar bir cihaz alıp alamayacağını öğrenebilirsiniz. Daha önceden Kontratlı cihaz alıp almadıklarına bakmaktadırlar.

Fatura ödeme tutarı ne kadar fazla olursa Turkcell ‘in gözünde o kadar değerli oluyorsunuz kısacası tabi ki bu faturaları gününde ödemek şartı ile.

Arama Tags & Etiket ;

limit puan , turkcell limit puan sorgulama , turkcell limit puan artırma , turkcell puan nasıl artırılır , turkcell puan fazlalaştırma , turkcell sarı kutu , turkcell limit puan hesaplama ,  turkcell hangi cihaz alabilirim , fatura üzerinden telefon alma

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Turkcell Limit Puan Nasıl Artırılır? (10 Yorum)

Yorum Yaz

    • faturayı gününde ödemeniz ve turkcell de kalmanız halinde puan yüklenmektedir.

      • Adem bey benim bankaya takipte olan bi borcum var 5aydir turkcell 18gb platunyum paketi kulaniom odemelerimi gunu gunune yatiriyom puanim olurmu cihaz alabilirmiyim saygilar

  1. merhaba adim banu adem bey kredi kartima borcumdan dolayi telefon alamiyorum ama duzenli 5aydir turkcel faturali hat kulaniyorum cihaz cikarmi sizce

    • Pınar hanım, en yakın Turkcell bayisinden bunu sorgulamasını yaparak size cevap verebilirler.

    • Bende bır musterı hızmrtlerı olarak cevap verıyorum faturanızı düzenli odedıgınız takdirde puanınıza göre telefon alabılırsiniz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın