Sponsorlu Bağlantılar

Programsız Online Avatar Nasıl Yapılır?

9.135 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar işlerinde uğraşıyorsanız bir blog sayfası , oyun , web sitesi veya sosyal ağlarda kullanmak için Twitter , Facebook , İnstagram gibi sosyal uygulamalarda profil resmi için küçük resimlere avatar denilmektedir.

Bu konumuzda basit bir şekilde program kullanmadan online olarak avatar nasıl yapılır? bununla ilgili bir web sitesinden bahsedeceğim.

Avatar Hazırlamak için gireceğimiz sitenin adı “”http://www.faceyourmanga.com/“” Bu site üzerinden girerek kendinize göre küçük avatar resmi oluşturabilirsiniz.

Bu adrese Girdiğiniz de yukarıda Create! yazan yere bastığınızda avatar oluşturmak için ilk adımı atmış oluyorsunuz.

avatar hazırlama

 

Choose Gender yazan kısımda size iki seçenek gelmektedir. Avatar resmi için Cinsiyet Seçeneği ile erkek veya kız profil avatar seçini üzerine gelerek yapabilirsiniz.

Avatar Nasıl Hazırlanır?

avatar nasıl hazırlanır

 

 

Burada yapmanız gereken hazır gelen kalıp üzerinde değişikler yaparak kayıt etmenizdir. Burada yabancı kelimelerin karşılığı ise ;

Shape : Çene , Ears : Kulak , Eyes : Gözler , EyeBrows : Kaş , Nose : Burun , Mouth : Ağız , Lines : Hatlar , Details : Detaylar ( Ben , Yüz kırışıklıkları ) , Other Sings : Diğer İşaretler ( Yarabantı , Kesikler , Dövme Gibi ) Sideburn : Favori , Mustache : Bıyık , Beard : Sakal

Bu detayları oluşturacağınız avatar üzerine isteğinize göre uygulayarak kendinize has bir avatar resmi oluşturabiliyorsunuz.

Diğer Yapabileceğiniz Şeyler ;

Uzun Saç , Kısa Saç , Vücut Hatları , Gömlek , Atlet , Sweet , T-Shirt yani kısaca Kostüm Seçenekleri ekleyebilirsiniz , Göğüs üzerine gelecek şekilde harf ve yazılar ekleme imkanı , Kolye , Gözlük , Küpe vs diğer aksesuarlar , Resmin arka fonlarını değiştirme

Extra oluşturduğunuz Avatar Profil resmini hazırlama imkanı sunmaktadır . Save Düğmesi ile oluşturduğunuz Avatar resmini kayıt ederek e-posta adresine gönderebilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

avatar resmi yapma erkek , avatar resmi yapma kadın , nasıl avatar resmi yapılır , profil için avatar resmi , avatar resim oluşturma , küçük avar resmi , face your manga , hazır avatar siteleri , hazır avatar resimleri , maskot nasıl hazırlanır , maskot resim oluşturma , maskot resim nasıl yapılır

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Programsız Online Avatar Nasıl Yapılır? (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın