Sponsorlu Bağlantılar

instagram’da Repost Nasıl Yapılır?

588 views
Sponsorlu Bağlantılar

Repost Nedir?

İnstagram , fotoğraf ve video paylaşım uygulaması olarak ilk önce apple ile başladı ve android cihazlar ile devam etmektedir. Kendini gün geçtikçe yenileyen ve yeni özellikler kazandırarak geliştirmektedir.

bu güncellemeler ile yeni gelen instagram repost özelliği hakkında sizlere bilgi aktarmaya çalışacağım. Aynen Facebook’da paylaş ve Twitter retweet özelliği gibi instagramda repost özelliği ile sevdiğiniz videoları , fotoğrafları kendi instagram akışında paylaşmak yani kendi duvarınızda paylaşmaya Repost denmektedir. Kısaca İnstagram paylaşımına repost adı verilmektedir.

instagram repost

 

Repost Nasıl Yapılır?

instagram repost özelliğini kullanabilmek için ve sevdiğiniz resim , videoları kendi duvarınızda akışınız da paylaşabilmek için ilk önce Android ve IOS uyumlu App Uygulaması olan “Repost for Instagram” indirmeniz gerekecektir.

İphone ve İpad Repost Uygulaması :https://itunes.apple.com/tr/app/repost-for-instagram/id570315854?l=tr&mt=8” adresi üzerinde indirip cihazınıza kurabilirsiniz.

Android Uygulaması ;https://play.google.com/store/apps/details?id=com.redcactus.repost” uygulaması bu adres üzerinden indirip uygulamayı yükleyebilirsiniz.

repost yapma

 

Bu uygulama ile instagram hesabınız ile giriş yaptıktan sonra beğendiğiniz resmi paylaşmak için Repost Butonu kullanarak fotoğraf , video paylaşımını instagram hesabınızda paylaşmış oluyorsunuz. Repost yapma bu şekilde gerçekleşmiş olmaktadır.

Arama Tags & Etiket ;

repost nasıl yapılır , repost instagram , repost nedir , repost uygulaması indir , repost nasıl kullanılır , repost , instagram repost , repost iphone , repost sansung , repost app , instagramda repost yapma , instagramda başkasının fotoğrafını paylaşma , kendi instagramda paylaşma

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın