Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell Bip yedeklemeyi etkinleştirme

143 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Bip uygulamasını kullananlar için yedekleme işleminin nasıl yapılacağına dair bilgiler aktaracağız.

Tüm operatörlerin kullanabileceği ve İOS ve Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilen anlık mesajlaşma uygulamasında sohbet yedeklemesi nasıl yapılır konusunda yeni kullanıcılar tarafından sayfamızı takip edenlerden sorular gelmektedir.

BİP YEDEKLEMEYİ AÇMA

Bu uygulama için ilk önce yedekleme servisini etkinleştirmek, açmak gerekecektir. İlk önce bu yedekleme nereden açılır bununla ilgili bilgimizi aktaralım ardından yedekleme alma işlemine geçeceğiz.

  • Bip Uygulamasını açınız
  • Daha Fazla
  • Ayarlar
  • Sohbet Ayarları
  • Yedekle
  • Verilerimi Yedekle

Yukarıda adımlarla geldiğinizde “verilerimi yedekle” butonu kapalı konumdan açık pozisyona getiriniz. Böylece Bip yedekleme özelliğini kullanmak için açık duruma getireceksiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Bip yedeklemeyi etkinleştirme işlemini yaptıktan sonra artık güncellemeleri otomatik olarak sohbetlerinizi, fotoğraflarınızı, videolarınızı BİP BULUT yedeklenecektir. Böylece telefonunuz değişse bile yedeklerinizden hiçbir şey kaybolmayacaktır.

Yukarıda konumuzda Turkcell Bip yedekleme nasıl açılır konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumla ilgili olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesi üzerinden sorularınızı tarafımıza iletebilirsiniz. KOD: 2020 – 2021 – 2022 – 2023

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın