Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüm} err_socket_not_connected hatası

1.107 views
Sponsorlu Bağlantılar

err_socket_not_connected hatası nasıl çözülür ? Bilgisayar ile modem arayüzüne girmeye çalışırken bağlantı yapılamadan size veren bu hata çözüm kendimi uyguladığı farklı yöntem ile çözmüştüm bunları size hemen anlatarak sorunun çözümüne geçelim.

ERR_SOCKET_NOT_CONNECTED sorunu

ilk önce modem arayüzüne kablosuz bağlanamadığım için kablolu bağlantı ile bilgisayar ve modem arasına bir ethernet kablo ile bağlandım daha sonra modem arayüzüne 192.168.1.1 veya 192.168.2.1 siz nasıl bağlantı sağlıyor iseniz girmeye çalışıyor iseniz tekrar deneyin .

Bilgisayar arayüzüne girmeye çalıştığınızda http://192.168.1.1/ adresindeki web sayfası , geçici olarak kullanılamıyor veya kalıcı olarak bir web adresine taşınmış olabilir.

gibi sorun vermeye başladı , şimdi benim çözüm yoluma geçelim. Bilgisayar dns adreslerim 8.8.8.8 – 8.8.4.4 ayarlıydı bunu ben otomatik algıla olarak düzeltim.

Ardından Modemi açıp kapatıp tekrar açtığımda yeniden 192.168.1.1 modem arayüzüne girmeye çalıştığımda başarı bir giriş yapmıştım. Yani sizde Dns adreslerini değiştirin ve modemi kapatıp tekrar açtığınızda modem arayüzüne giriş yaparak err_socket_not_connected sorunu çözmüş oldum.

Arama Tags & Etiket ;

error 15 err_socket_not_connected , err_socket_not_connected fix , err_socket_not_connected chrome , err_socket_not_connected hatası ve çözümü  , err_socket_not_connected windows 10 , err_socket_not_connected windows 7 , err_socket_not_connected error , err_socket_not_connected çözüm

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın