Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell 4.5G Ayarı Nasıl Yapılır?

518 views
Sponsorlu Bağlantılar

Yakın zamanda yeni mobil teknoloji olan 4.5G ile tanışmış bulunuyoruz. Normal olarak 3G göre 4.5G 10 kat daha hızlı bir internet bağlantısına sahiptir. Fakat bu hızlı internet bağlantısını kullanabilmek için bazı ayarların ve cihaz ve sim kartın uygun olması gerekmektedir.

4.5G Ayarı Nasıl Yapılır?

Turkcell Hattı kullanıyor ve 4.5G mobil bağlantı kullanmak için 3G’den 4.5G geçiş yapabilmek için ilk önce kullandığınız cihaz , telefonunun uyumlu olmasına dikkat ediniz.

Telefonunuz 4.5G uyumlu ise ikinci sırada sim kart uyumu vardır. Sim kartınız uyumlu değil ise en yakın Turkcell bayilerini giderek kartınızı değiştirmek olacaktır.

Sim Kartı ve Cihazınızın uyumlu olup olmadığını Turkcell Online hizmetlerinden bakabilirsiniz. Şimdi cihaz ve kartınızın uyumlu olduğundan emin olduğunuzda sıra geldi.

4.5G ( LTE ) Nasıl Ayarlanır?

Bunun iki farklı yol ile yapabilirsiniz , Turkcell Hesabım App uygulamasını Android veya IOS işletim sistemine uygun olarak indirin ve uygulama üzerinden Ayarlar > İnternet üzerinde yapabilirsiniz.

4.5G Ayarı Nasıl Yapılır

Diğeri ise “turkcell.com.tr” adresi üzerinden online hizmetler alanından yapabilirsiniz. Bunun için şifreniz ile giriş yaparak ( şifre > 2222 ) gönder .

Sizin ilk ayarınız 3G olduğu için siz 4.5G üzerine gelerek bir kere basmanız yeterlidir. Böylece 4,5G ayarına geçiş yapabilirsiniz. Bu bölümde ayrıca Cihazınız ve sim kartınız 4.5G uyumludur.4.5G ile eşsiz internet deneyimine hoşgeldiniz. göreceksiniz.

Arama Tags & Etiket ;

4.5G ayarı nasıl yapılır , 4.5G ayarını yapma , Turkcell 4.5G , Turkcell 4.5G geçme , turkcell 4.5G internet ayarı nasıl yapılır

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın