Sponsorlu Bağlantılar

Iban Numarası ile kim olduğunu öğrenebilir miyim?

9.511 views
Sponsorlu Bağlantılar

Para yatırmak için verilen bir iban numarasının kime ait olduğunu öğrenmem mümkün mü? kim olduğunu öğrenebilir miyim? İnternet’ten yapacağınız bir alış veriş , veya birine para transferi sırasında size verilen iban numarasından kimin olduğunu öğrenmek mümkün mü?

IBAN Numarası

iban numarası sahibinin kim olduğunu öğrenmek için banka çalışanlarına sorduğunuzda üçüncü kişilere bilgi vermeleri yasak olduğu için öğrenemezsiniz. Bunun için internet şubeciliğinden bu iban numarasına küçük bir para çıkarma işlemi için ıban numarası girdiğinizde karşınıza çıkarsa isim ancak bu şekilde öğrenme imkanı vardır.

iyi bir banka çalışanı ile sıkı fıkı iseniz birinci şıktaki yani bilgi paylaşımı yasak olan şeyi samimiyetten dolayı alabilirsiniz. Bunun için iyi bir tanıdığınızın olması gerekir.

Diğer bir Öğrenme şekli para gönderme seçeneğini hesaba eft / havale seçeneğini , hesaba para çıkartma olarak deneyin , şube kodu ve hesap numarasını yazdığınızda isim otomatik olarak çıkacaktır böylece iban numarası kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz. Yukarıda resimde iban ve hesap numarasının nerede yazdığını görebilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

iban sorgulama , kimin olduğunu öğrenme , iban numarası kimin , iban numarası kimin nasıl öğrenirim , iban adresini kimin nasıl öğrenirim , iban numarası kime ait , iban no kimin

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın