Sponsorlu Bağlantılar

Türk Telekom “Hatalı Port Servisi” Sorunu Nedir?

1.327 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar başına oturduğunuz İnternet üzerinde Web Tarayıcı ( browser ) olarak Google Chrome, Safari, Explorer veya Mozilla tarayıcınızda bir siteyi açmaya çalıştığınızda “Hatalı Port Servisi” ekranı ile karşılaştınız, peki bu hatalı port servisi nedir? hatalı port servisi sorunu nasıl çözülür?

 

Türk Telekom “Hatalı Port Servisi” sizin bilgisayarınız ile ilgili alakalı bir sorun teşkil etmemektedir. Bu sorun Türk Telekom tarafından kaynaklı bir sorun olduğu için sizin yapmanız gereken 444 1 444 Türk Telokom Müşteri Hizmetlerinden arıza kaydı açtırarak sorunun çözülmesidir. 

Bu sorun bazen kendiliğinden geçebilmektedir, Adsl Modem yeniden başlatarak açmak fayda etmeyeceği için sorunu TTNET tarafından çözülmesi gerektiğini buradan belirtelim. 

TTNET “Müşteri Hizmetleri” numarası 444 0 375 nolu telefon numarasını ayrıca arama yaparak, modem üzerinde ping atarak sorunun nereden olduğunu tespit edebilirler, eğer ping cevap veriyorsa sorunun Türk Telekom tarafından olduğu nedeniyle size bir arıza ekibi yollarlar. 

Aramalar;

hatalı port servisi nedir, hatalı port servisi sorunu çözümü, hatalı port servisi problemi, hatalı port servisi ttnet, hatalı port servisi hatası nasıl çözülür?

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın