Sponsorlu Bağlantılar

Swarm Arkadaşlık İstekleri Nasıl Ayarlanır?

2.272 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bir zamanlar FourSquare vardı, gittiğiniz mekanlarda check-in, yer bildirimini bu uygulama ile yapardık, şimdi FourSquare sadece mekanlar’da tavsiyeler ve yorumları, en iyi mekanlar neresi, hangi yerde ne var bunları aramasını yapabilirsiniz.

FourSquare zamanlar yerini Swarm devretti ve artık Swarm uygulaması ile gittiğiniz yerlerde yer bildirimi yapabiliyorsunuz. Yer bildirimi yaptığınız Swarm’da o mekanda kimlerin olduğunu görebilir ve arkadaşlık isteği yollayabilir veya size bir arkadaşlık isteği gelebilir.

Yeni Gelen Swarm Güncellemesi ile artık size gelen Arkadaşlık İsteklerini ayarlayabilirsiniz. Aynı Facebook’da olduğu gibi artık size gönderilen istekleri “Herhangi Biri” , “Sadece arkadaşlarının arkadaşları” şeklinde iki türlü istekleri alabilirsiniz.

Ayarlar > Gizlilik Ayarları > Arkadaşlık İstekleri adımlarını izleyerek ayarlama imkanı bulabilirsiniz. burada tüm kişilerden arkadaşlık isteğini kabul etmek için “Herhangi Biri” ayarını işaretleyin, eğer gelen arkadaşlık isteklerini “sadece arkadaşlarının arkadaşları” seçerseniz, Swarm’da arkadaş olan kişilerin arkadaşları bu isteği gönderebileceklerdir. Bu da sizi Fake açılan sahte hesaplardan koruyacaktır ve her önüne gelen kişiden arkadaşlık istekleri gelmeyecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Swarm Arkadaşlık İstekleri Nasıl Ayarlanır? (4 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Dediğiniz şekilde ayarlarım ama checkin yapanların içerisinde görünmüyorum arkadaşlık isteği alamıyorum sebebi ben çözmü nedir

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın