Sponsorlu Bağlantılar

instagramda taslak nasıl silinir?

1.088 views
Sponsorlu Bağlantılar

İnstagramda gelen güncellemelerden bir özellik olan “Taslak Olarak Kaydet” konusunda daha önceden bilgiler vermiştik.Bu konumuzda daha sonra paylaşım yapmak için kaydettiğiniz instagramda taslak nasıl silinir? bununla ilgili bilgi vermeye çalışacağım.

İnstagram’da paylaşılmak üzere bir fotoğraf veya video hazırladınız kişi etiketleme, hashtag, yer bildirimi, fotoğraf filtreleme, gibi daha sonra bu gönderi ileri ki bir zamanda taslak olarak kayıt ettiniz sonra bu taslağı istediğiniz zamanda paylaşım yapabilirsiniz! şimdi peki bu kayıt edilen taslak nerede saklanır, nerededir? 

instagram taslak silme?

instagramda taslak silme işlemi oldukça kolaydır. ilk önce normal paylaşım için ana menüdeki paylaş düğmesine bastığınızda Kütüphane bölümüne girdiğinizde daha önceden kayıt ettiğiniz taslakları göreceksiniz. bu taslak veya taslakları silmek, temizlemek için resimde gördüğünüz gibi 2 numaralı kırmızı kutu içindeki Yönet yazan yere bir kere dokunmanız yeterli olacaktır. instagramda kayıtlı taslağı kaldırmak için yeni bir pencere açılacaktır.

Düzenle > butonuna bir kere dokunun ve ardından aşağıdaki görüldüğü gibi kayıtlı taslaklar üzerinde işaretleme yaparak silinir.

gönderi veya gönderileri silmek, temizlemek için kayıtlı taslakları tek tek işaretleyin ve “Gönderileri Sil” butonuna bir kere bastığınızda temizlenecektir.

Aramalar;

instagram taslak nasıl kaldırılır, instagram taslak nasıl silinir, taslak nasıl silinir instagram, taslakları kaldırma, gönderi taslaklarını silme, kayıtlı taslaklar nasıl

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

instagramda taslak nasıl silinir? (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Peki instagramdaki galeriye kaydedilen fotolar nasıl silinir acaba acil cevapyada silinir mi???

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın