Sponsorlu Bağlantılar

tumblr hassas içerik ayarı nasıl yapılır

4.143 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda TumbLr hassas içerik ayarı konusunda bilgilendirme yapmaya çalışacağız. Bir ziyaretçimiz tarafından sorulan soru da TumbLr hassas içerik göremiyorum konusunda gelen sorulara bu makalemizde cevap vermeye çalışacağız.

TUMBLR HASSAS İÇERİK AYARI

TumbLr topluluk kurallarına uygun olmayan içerikler, materyallere hassas içerik olarak geçmektedir. Bunlara örnek verecek olursak uygunsuz videolar, çıplaklık içeren materyaller, vahşet içeren görsellere örnek verebiliriz.

Daha geniş TumbLr politikaları için “https://www.tumblr.com/policy/tr/community” topluluk kurallarını inceleyebilirsiniz.

Eğer TumbLr hassas içerikleri göremiyorsanız TumbLr filtrelerine takıldığı için bu tür içerikleri göremiyor olabilirsiniz. Bizim bu konumuzda TumbLr hassas içerikleri nasıl görebilirim? Bu konuda sizlere içerik ayarlarını yapılandırarak görmenizi sağlayacağız.

TUMBLR HASSAS İÇERİK KALDIRMA

Yukarıda konu içinde değindiğimiz gibi hassas içerikleri görmek veya görmemek yani kapatmak için ayarlar kısmından gerçekleştireceğiz.

  • Ayarlar
  • Filtreleme
  • Ayıklanmış etiketler

Burada ayıklanmış etiketler de görmesini istemediğiniz etiketli konu başlıklarını yazarak engelleyebiliyorsunuz. Daha eskiden bu filtreleme kısmı yanında “güvenli mod” ayarını açıp kapatarak hassas içerik ayarlarını yapılandırabiliyorsunuz.

Burada eğer filtreleme kısmında ayıklanmış etiketler varsa kaldırarak yasaklı etiketleri görmenizi sağlayabilir.

Akıllı telefonlar IOS ve Android işletim sistemli telefonlarda hassas içerik ayarlarını yine ayarlar > filtreleme üzerinden güvenlik modu { Safe Mode } ayarlarını etkinleştirebilir veya pasif ederek hassas içerikleri görmeye başlayabilir veya devre dışı bırakarak kapatabilirsiniz.

Yukarıda konumuzda TumbLr hassas içerik ayarı açma, TumbLr hassas içerik ayarı kapatma konusunda destek vermeye çalıştık. Bu konuyla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından tarafımıza sorularını gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

tumblr hassas içerik ayarı nasıl yapılır (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Filtre bölümündeki ayıklanmış etiketler tamamen boş olmasına rağmen içerikleri açamıyorum bunun bir çözümü var mı?

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın