Sponsorlu Bağlantılar

Apple Watch mail bildirimleri nasıl açılır?

241 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Apple Watch’de mail bildirimleri açma konusunda takipçilerimize ve Apple Watch kullanıcıları için önemli ipuçları vermeye devam edeceğiz.

Apple Watch kullanıcıları saat üzerinden mail uygulamasına girdiğinde herhangi bir mail uyarısı veya mail hesabı yoktur uyarı almaktaydı. Bu hata nedeniyle mail bildirimleri gelmemekteydi.  

Bu sorun gidermek için Apple Watch kullanıcılarına alternatif çözüm yolları sunmaya devam ediyoruz ve mail bildirimlerini almak için aşağıda vereceğimiz yöntemleri denemek suretiyle bildirimleri almaya çalışacağız.

APPLE WATCH MAİL BİLDİRİM SORUNU ÇÖZÜMÜ

Yukarıda bildirimleri almak için telefon üzerinden birkaç ayarı denemek suretiyle bildirimleri almayı ayarlayalım.

  • Ayarlar
  • Genel
  • Arka planda uygulama yenileme
  • Bu alanda ayarların açık olduğundan ve kullanılan mail uygulamasında açık olduğundan emin olunuz.

Yukarıda bu ayarları yapılandırdıktan sonra Apple Watch yeniden başaltın ve uygulama bildirimlerini aldığından emin olunuz.

Buna alternatif olarak farklı mail uygulamaları da deneyebilirsiniz. Yukarıda konumuzda Apple Watch mail sorunu konusunda sizlere kesin olmamak şartıyla çözüm önerilerinde bulunduk. Bunlar tamamen yazılımsal sorunlar olduğu için cihazların güncellemelerini ve uygulama güncellemelerini yerine getiriniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın