Sponsorlu Bağlantılar

ttnet ‘mi yoksa uydunet internet mi ?

4.432 views
Sponsorlu Bağlantılar

Sizlerden gelen Ttnet internet mi ? veya Türksat  Uydunet mi kullanırsınız sorusuna buradan kendi bilgilerim dahilinde bilgi vermek istiyorum. Yıllardır kullandığım ttnet internet paketinde eski müşterilerine 1 mbps sınırsız internet paketi kullanmaktaydım daha sonra video , film gibi internet’den izlediğim tv ve videolar yavaş açılıyor hatta iphone telefonuma indirmeye çalıştığım uygulamalar bile yavaş indirdiği için paket değişikliğine gitmeye karar verdim.

indirimli internet

Normal olarak internet paketimin fiyatı 62 Tl civarındaydı paket değişikliği nedeni ile Sınırsız 8 mpbs hızında ve adil kullanım kota‘sını hatırlamadığım bir paket 70 TL geçiş yaptım , tabi ki bununla birlikte 19 TL telefon parası ödemekteyim. Bu zamanla bana külfetli olmaya başlayınca arayış içine girdim ve Uydunet ile tanışma vaktinin geldiğini kendi kendime karar verdim.

Biraz araştırmalarım neticesinde uydunet çifte fırsat paketi ile hem teledünya tv paketi , hemde uydunet 25 mbps hızında 50 GB akn kotalı pakete 40.99 TL geçiş yaptım.

Şimdi şöyle baktığımda hem fiyat konusunda daha avantajlı , hem tv paketinde belgesel , sinema paketlerini izliyorsun hemde internetin daha hızlı bana göre avantajlı olarak uydunet kullanabilirsiniz.

Ayrıca modem arızası başvurduğumda hızlı bir şekilde evime gelerek yardımcı oldular , buradan uydunet çalışanlarına da teşekkür ederim. Şikayet sitelerinde ttnet ile bir çok şikayetler üst üste gelmekte olduğunu da görmekteyim. Size tavsiye olarak önereceğim internet paketi Uydunet dir.

Arama Tags & Etiket ;

hangi internet paketi , internet önerisi , hangi bağlantıyı tavsiye edersiniz , tavsiye internet bağlantısı , uydunet mi ttnet mi ? , uydunet mi ttnet mi 2015 , uydunet mi ttnet mi 2016 , uydunete geçmem mantıklı mı

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

ttnet ‘mi yoksa uydunet internet mi ? (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Her zaman için Uydunet yani Kablonet diyorum. Türkiye de en uygun fiyata en fazla hizmeti her zaman Kablonet sunmuştur ve sunuyor.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın