Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüm} err_internet_disconnected hatası

1.555 views
Sponsorlu Bağlantılar

err_internet_disconnected hatası nasıl çözülür ? bu sorun ilk önce neden oluşur bununla ilgili olarak kısa bilgi vermek istiyorum. Bilgisayar ile modem arasında internet bağlantı problemi yaşanıyor ise genel olarak err_internet_disconnected bağlantı sorunu verebilir.

err_internet_disconnected hatası

 

Bilgisayarınız İnternet’e bağlı olmadığından Google Chrome web sayfasını görüntüleyemiyor. hatası vermektedir. BU sorunu çözümü için aşağıdaki çözüm yollarını denemenizde fayda vardır.

err_internet_disconnected çözümü ;

genel olarak arama kelimelerinde windows 10 , windows 8 , windows 7 işletim sistemi sorunları olarak görüne bilir fakat bunun çözümü tekdir.

* Bilgisayarınız laptop , dizüstü ise bilgisayarın wifi bağlantı ayarı kapalı mı yoksa açık mı ona dikkat ediniz. Yani fn tuşu ile birlikte bastığınızda Genelde F2 tuşu ile bastığınızda bağlantı ayarın açıp kapata biliyorsunuz ilk önce bunu kontrol ediniz.

* Adsl Modem üzerindeki ışıkları kontrol ediniz , ışıklardan internet ışığı yanık olduğuna dikkat ediniz , modem üzerinde ışıklar yanıp sönüyorsa bağlantı problemi yaşıyor olabilirsiniz. Modemi kapatın ve tekrar açın yeniden ip adresi almasına dikkat edin ve ışıkların yandığından emin olun.

* Ağ bağdaştırıcısının aktif veya pasif , kapalı , açık olup olmadıklarını kontrol edin , kablolu bağlantı ile bağlanıyorsanız kabloları kontrol edin yerinden çıkıp çıkmadığı elinizle test edin.

* İnternet bağlantı sorunsalı nedeni ile err_internet_disconnected problemi yaşanıyorsa ttnet , superonline gibi servis yetkilerini arayarak bağlantınız hakkında bilgi alın.

Arama Tags & Etiket ;

err_internet_disconnected sorunu , err_internet_disconnected problem , err_internet_disconnected çözüm , err_internet_disconnected chrome , err_internet_disconnected nasıl çözülür , err_internet_disconnected win7

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın