Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram’da Dm Mesajı Silinirse Karşı Taraftan Silinir mi ?

14.563 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kim ; Zeynep

Soru Gönder : Merhaba , instagram‘da karşı tarafa gönderdiğim dm – direct mesajları ben kendi dm kutumdan silsem acaba karşı taraftan silinir mi ?

Cevap : Zeynep Hanım bu sorunun cevabı size gönderdiğiniz e-posta adresine cevap olarak gönderildi. Sizin gönderdiğiniz veya karşı taraftan gelen mesajlar tek taraflı olarak iki taraftan silinmez yani , sizin gönderdiğiniz mesajları siz kendi mesaj kutusundan silseniz bile karşı taraf silmediği taktirde hala gözükür.

Diğer yönden karşı taraftan gönderilen mesaj sil silmediğiniz sürece dm box içerisinde saklanır , eğer kullanıcılardan biri hesabını silmiş veya kapatmış olursa kullanıcı adı olarak o mesaj instagram kullanıcısı olarak görünecektir.

Arama Tags & Etiket ;

dm mesaj , mesaj silme , instagram , mesaj silme , dm message

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

İnstagram’da Dm Mesajı Silinirse Karşı Taraftan Silinir mi ? (5 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Şimdi ben instegram dan birine msj yolladım ve daha sonra instegram hesabimmi silmek istediğimde karşıdaki ona gönderdiğim msj gorebilirmi

  2. Şimdi mesajlaştığım kişi bana mesaj attı sonra girdim mesaja cevap verdim.Ama yazan şey şuydu ınstagram kullanıcı.Yenileyince mesajlar gitti profil tamamen gitti.Beni engelledi mi yoksa dondurdu mu kapattı mı hesabı

    • instagram kullanıcısı yazıyorsa hesabını dondurmuştur. engellemiş olsaydı mesaj atamaz veya hesabı bulamazdın.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın