Sponsorlu Bağlantılar

TTNET Aboneliği Nasıl İptal Edilir ?

608 views
Sponsorlu Bağlantılar

Son zamanlarda benimde şikayet ettiğim ve ttnet üyeliğimin iptali için girişimlerde bulunduğum bir durum , İnternet fiyatlarının uydunet’e göre aşırı fazla olması ve mbps olarak ve Kota olarak uydunet’in bana göre daha cazip olmasından dolayı ttnet aboneliği iptal ettirmek istedim.

ttnet

Bunun için Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçerek üyeliğimin nasıl iptal edileceği dair bilgi aldım ve bir an önce girişimde bulundum . Buna Üyeliği İptal etmek için Bulunduğunuz en yakın ttnet bayiilerinden üyeliğinizi iptalini gerçekleştirebiliyorsunuz.

Ayrıca Bununla birlikte islem@ttnet.com.tr üzerinden Kimlik Fotokopisi ve Dilekçe birlikte taratıp e-posta adresine gönderebiliyorsunuz. Diğer Abonelik İptali için Bir Dilekçe yazarak ve Kimlik Fotokopisi ile birlikte Faks Numarası olan 0312 306 07 16 nolu Numara İptal için Faks çekebilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

ttnet üyeliği , ttnet üyeliği nasıl iptal edilir , ttnet aboneliği kapatma , ttnet aboneliği nasıl kapatılır , internet üyeliğimi kapattırmak istiyorum , ttnet abonelik paketimi nasıl iptal ederim, ttnet internet hesabımı kapatma

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın