Sponsorlu Bağlantılar

Trojan Virüs Temizliği Nasıl Yapılır?

855 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayara buluşan Trojan virüs kesin bir şekilde temizleyen kullanıcı dostu ve güvenli bir yazılımdır. bilgisayarlarınızda bu program ile artık trojan virüsüne son vereceksiniz. Deneme Sürümü ve 28,30 Mb boyutu ile Wnidows Xp / Vista / Win 7 / Win 8 İşletim sistemlerini destekleyen Simply Super Software tarafından yazılan programı “http://www.gezginler.net/indir/trojan-remover.html” adresinden indirebilir ve kurabilirsiniz.

Bilgisayara mail yolu veya virüslü sitelerden, ücretsiz İnternet’ten indirdiğiniz gelişi güzel programlar aracılığı ile bulaşan trojan virüsü vermiş olduğumuz virüs programı ile temizleyerek bilgisayarını rahatlatabilirsiniz. trojan virüsleri bilgisayarda bulunan sistem dosyalarına ve diğer dosyalara zarar vererek zamanla kullanılmaz hale getirirler ve yavaşlamasına neden olurlar, ardından bilgisayara yeniden işletim sistemi yüklemek zorunda kalabilirsiniz. Bu nedenle bilgisayarda devamlı güncel bir antivirüs yazılımı kullanmanızı önermekteyiz.

Arama Tags & Etiket;

trojan temizliği, trojan virüsü, trojan virüsü nasıl temizlenir, trojan virüs silme, trojan nasıl silinir, trojan virüs kaldırma

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın