Sponsorlu Bağlantılar

Tp-Link 3G Yönlendirici Taşınabilir Modem

935 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuz’da Tp-Link 3G yönlendirici taşınabilir modem hakkında bilgi vermeye çalışacağım. Yaz Tatilinde , çok gezmeyi seviyorsanız ve gittiğiniz yazlık evlerinizde İnternetinizi’de yanınızda taşımak istiyor iseniz portatif taşınabilir Tp-Link 3G / 4G Wifi Modem tam size göre.

Bu Tp-Link Modem ile bağlantı yapabileceğiniz sayı 10 kişi’dir , kullandığınız Gsm Operatörlere göre uygun olan modellere seçim yapabiliyorsunuz.

tp-link 3g taşınabilir modem

http://www.tp-link.com.tr/support/3g-comp-list/?model=TL-MR3020‘ adresinde seçim yapabileceğiniz bu cihazları çalıştırmak için 3G uyumlu bir Sim Kart takarak kullanabilirsiniz. Bu 3G ile bağlantınız ile Ağ kurabilme yeteneğine sahipsiniz. 150 Mbps Hıza sahip olan bu hafif ve küçük boyutlardaki 3G router modemdir.

Portatif olan Bu Taşınabilir Modemler ile şarj edilebilen bataryası ile 7 ile 25 saat arasında kullanabilirsiniz. 5200 mAh kapasitelerine sahiptir. Kablosuz 3G Routerler ile tatile giderken yazlıklarda , seyahat , araba’da , piknik’te , bağda ,bahçe’de , tarla’da gittiğiniz her yere götürüp kullanabilirsiniz. Bu Cihazların Fiyatları 75-85 TL Arasında değişmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın