Sponsorlu Bağlantılar

Torrent nasıl aranır?

561 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda torrent arama hakkında sizlere arama teknikleri konusunda yardımcı olmaya çalışacağız. İlk önce torrent nedir? Bunun üzerinde kısaca bahsetmeye çalışacağız. Torrent hakkında kısa bilgi verdikten sonra internette torrent arama yapma işlemini sizlere kolay yollardan ve detaylı olarak nasıl yapılır? Bununla ilgili meraklarımızı gidereceğiz.

Torrent Nedir?

Bu işte eski olanlar hatırlar daha önceleri internetten bir film indirmeye çalıştığınız da indirme siteleri olan rapidshare, hotfile gibi sitelerden indirme linkleri genel olarak 3 parti olarak ayrı ayrı indirilir ve ciltler sonradan birleştirilirdi.

Fakat günümüzde artık torrent denilen bir şey var ki internetten indireceğiniz büyük boyutlu dosyaları artık tek seferde indirme kolaylığı sunmaktadır.

Fakat torrent ne olduğunu pek bilmeyen kişiler vardır. Torrent bir indirme protokolü olarak söyleyebiliriz. İndireceğiniz büyük boyutlu dosyaları bilgisayarınız kapatıp yeniden başlatsanız bile kaldığınız yerden devam edebilir ve indirmeyi hızlı bir şekilde kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Bunun için üçüncü parti yazılım olarak uTorrent yazılımı işinize yarayabilir.

 

 

Bizim konumuz aslında bu değil Bununla alakalı olarak internetten torrent dosyası nasıl aranır? Bununla alakalı olarak sizlere bu konuda yardımcı olarak internetten arama yapmayı öğreteceğiz.

İnternetten torrent nasıl aranılır?

 

Şimdiye kadar torrent nasıl kullanılır? Konularında bilgi paylaşımı yapıldığını gördük bizde tam bunun tersi olan torrent arama konusunda bilgi vereceğiz.

Bununla alakalı birçok siteden yardım alabilirsiniz. Aradığınız şey nedir? Film, Oyun farklı farklı sitelerden yardım alarak size yardımcı olunabilir.

  • “seedpeer.eu”
  • “limetorrents.in”
  • “thepiratebay.org”
  • “torlock.com”
  • “zooqle.com”

Bu tür sitelerden torrent araması yapabilirsiniz. Aslında en iyi arama yöntemi Google aradığınız şeyi Google arama tekniği ile her şeyi elinizle koymuş gibi bulabilirsiniz.

Google arama motoruna aradığınız kelimeleri doğru yazmak önemlidir. Mesela buna örnek verecek olursak “hızlı ve öfkeli 8+torrent” arama kelimesini yazdığınız da hızlı ve öfkeli 8 filmine ait torrent ile alakalı siteleri görüntüleyecektir.

Bununla ilgili Google nasıl arama yapılır? Konumuzu okuyarak torrent film arama tekniklerini bu sayede kullanabilirsiniz.

2018, 2019 yılına ait torrent arama siteleri konusunda birçok siteyi bulabilirsiniz, fakat bu sitelere bağlı kalmadan kendi sinema filmini, oyunları ve diğer birçok büyük boyutlu dosyaları bu arama tekniği sayesinde kolaylıkla bulabilirsiniz.

Bu konumuzda torrent arama konusunda arama nasıl yapılır? internetten aradığınız torrent dosyaları, torrent film nasıl bulunur bunu kolaylıkla bularak indirebilirsiniz. Bu konuyla alakalı sorularınız için yorumlar kısmından tarafımıza tüm sorularınızı gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın