Sponsorlu Bağlantılar

Top 10 Mobil Casus {Spy} Programları

5.391 views
Sponsorlu Bağlantılar

Akıllı telefonların , cihazların çoğalması ile artık her şey kolaylaştı , yakın veya uzak kişiler ile iletişim kurmak , İnternet üzerinden sesli , görüntülü aramalar , mesajlar göndermek gibi kolaylıklar getirdi. Bununla birlikte kişisel gizlilik gibi mahremiyetler’de artık pek gizli kalmıyor.

Günümüzde ortam dinlemeleri , sesleri dinlemek için böcek yerleştirmeler gibi teknik takibin yanında telefonların dinlenmesi hatta akıllı telefonlara gelen mesajların yada Whatsapp , Facebook , Viber gibi iletişim uygulamalarının , telefon rehberlerinin ele geçmesi içten bile değildir. Her’an kişisel bilgileriniz bir başkasının elinde olabilir . Bunların başında ise Mobil Cihazlar için Spy App ( spy yazılımlar ) dır.

İnternet üzerinden gelişi güzel indirdiğiniz Mobil uygulamalar casus program olabilir yani hiç bir gizliliğiniz kalmadan kişisel bilgilerinizi , gelen e-postalarınızı , notlarınızı , sms lerinizi , telefon rehberinizi bir başkasına verebilirsiniz. Bunun için Telefonlarınıza bilmediğiniz uygulamaları indirmeyin.

Genelde casus programlar Root yapılmış Android cihazlarda ve Jailbreak yapılmış İphone cihazlarınız’da çıkmaktadır. Bu konumuzda bende biraz araştırma yaparak piyasada çok kullanılan casus (takip ) uygulamalarını sizlere derleyeceğim.

Casus Yazılımdan Hangi Bilgiler Etkilenir ?

Web geçmişi , Arama Geçmişi , Canlı Çağrı Dinlemeleri , Ses Kayıtları , Yer Takibi (gps) , Şifreler , E-Posta , Telefon Rehberi , Notlar , Video ve Resimler , Facebook , Whatsapp , Viber , Line gibi uygulama görüşmeleri , Sms bu bilgileri karşı  tarafa bilgi olarak gönderir.

Cihazlar’da Casus Yazılım Olup Olmadığını Nasıl Anlarız Buradan Öğren? 

Piyasada Kullanılan Spy Casus Yazılım Programları Nelerdir ?

Contact Spy ;

Contact Spy Apple spy app

0,99 $ Fiyatı olan bu uygulamayı “https://itunes.apple.com/us/app/contact-spy/id294842554?mt=8″ adresinden indirebilirsiniz. Detaylı Konu bilgisini App Store Bulabilirsiniz.

Call Log Pro ;

Call Log Pro

 

Şuan Ücretsiz olan app uygulaması ve detaylı konu anlatımını Apple Store’den “https://itunes.apple.com/us/app/call-log-pro/id513246488?mt=8″ adresinden bulabilirsiniz.

Spy Gizmos ;

Casus Gizmos Spy Apple App

mors Kodlu Mesajlar göndermek ve arkadaşları takip etmek için kullanılan bu uygulamayı “https://itunes.apple.com/us/app/spy-gizmos/id454582709?mt=8″ adresinden detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Şimdilik Ücretsiz olan programı indirebilirsiniz.

Self Destructing Message ;

Kendi kendine silinebilen bu e-posta gönderme hizmetidir. Bu Hizmet ücretsizdir. Zamanlayıcı seçerek bu zamanlayıcı sonrası bir daha gönderilen mesajı okuyamaz hale gelmektedir. Kendini Tahrip eden bu mail ile mail gönderimi sağlayabilirsiniz. Mail göndermek ve detaylı bilgi için “http://www.destructingmessage.com/” adresinden detaylı inceleyebilirsiniz.

Your Secret Folder ;

Your Secret Folder casus spy app

Ücretsiz olan bu app ile Dosyalarınızı & Videolarınızı gizlemenizi sağlamaktadır. Böylece sizi gözetleyen veya izleyen kişilerden korunmuş olacaksınız. “https://itunes.apple.com/us/app/best-secret-folder/id488030828?mt=8″ adresinden detaylı bilgileri öğrene bilirsiniz.

GPS Location Tracker ;

GPS Location Tracker casus spy app

Gps üzerinden İzlemek istenen cihaza bu app uygulamasını yüklemeniz gerekecektir. Daha sonra web tarayıcı’dan adım adım takip edebileceğiniz bir spy casus app uygulaması “https://itunes.apple.com/us/app/gps-location-tracker-for-iphone/id395332488?mt=8″ adresinden detaylı bilgileri alabilirsiniz. Ücretli olan bu  yazılım 3.99 $ civarındadır.

Top Secret Audio Recorder ;

Top Secret Audio Recorder casus spy app

Telefonunda ses ve ekran kayıtlarını alabileceğiniz bir uygulama “https://itunes.apple.com/us/app/top-secret-audio-recorder/id361214813?mt=8″ adresinden detaylı bilgileri alabilirsiniz. Ücretli olan bu app 0,99 $ fiyatlarında’dır.

Secret Voice ;

secret voice spy app

Ses kayıtı edebileceğiniz bu app uygulamasını “https://itunes.apple.com/us/app/secret-voice-recording-voice/id488110488?mt=8″ adresinden bulabilirsiniz. Ücretli olan bu spy app 0,99 $ satılmaktadır. Detayları adres’den öğrenebilirsiniz.

Night Recorder ;

night recorder spy casus app

Yine Kayıt Edici bir app uygulaması bunun için “https://itunes.apple.com/us/app/night-recorder/id337585011?mt=8″ adresinden detayları öğrenebilirsiniz. Ücretli bir yazılım olan app 2.99 $ satılmaktadır.

Not : Bu uygulama linkleri apple store üzerinden verdim aramanız halinde Google web store üzerinden’de aynı app uygulamaları bulmanız mümkündür.

 

Bunların dışında ise aşağıdaki spy programları mevcuttur. 

Secret Spy Camera Pro , Secret Camera , Night Vision Camera , ReconBot , Spy Cams , Security Cam , Camster 2 Bunları’da bulma şansınıza sahipsiniz genelde bu programlar Amerikan Store Satılmaktadır. Bunun için Ücretsiz Apple Amerikan Apple Id nasıl alınır https://ademocut.com/ucretsiz-amerikan-apple-store-hesabi-nasil-acilir-video-anlatim/  link yardımı ile nasıl açıldığını öğrene bilirsiniz.

Ücretsiz Amerikan Store Hesabı Nasıl Alınır Video Anlatım ;

Arama Tags & Etiket ;

en iyi casus programlar , mobil casus programlar , spy app , casus spy uygulama , iphone , android , spy mobile

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Top 10 Mobil Casus {Spy} Programları (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. android cep telefonu ebeveyn takip programı 2 gün ücretsiz deneme ardından memnun klaınırsa 1 yıl uzatabiliyorsunuz mutlaka denemelisiniz.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın