Sponsorlu Bağlantılar

Tizen İşletim Sistemi Nedir ?

872 views
Sponsorlu Bağlantılar

Tizen işletim sistemi belki adını hiç duymadığınız bir kelimedir. İşletim sistemi denildiğinde akıllara bilgisayarlar için Windows , telefonlar için android veya ios işletim sistemi gelmektedir. Peki Nedir bu Tizen işletim sistemi? nerede kullanılır ?

tizen işletim sistemi

Tizen Açık kaynaklı bir işletim sistemi olan Tizen genel olarak mobil telefonlarda , akıllı telefonlar , tablet , araç içi kullanılan akıllı cihazlarda ve televizyonlarda kullanılan linux tabanlı bir işletim sistemidir. Tizen ürünlerin marka hakları Linux Vakfına aittir. Dördüncü en büyük akıllı telefon işletim sistemi olarak söyleyebiliriz.

Arama Tags & Etiket ;

tizen operating system , tizen işletim sistemi nedir , tizen işletim sistemi ne anlama geliyor , tizen & samsung , tizen işletim sistemi kimin , tizen işletim sistemi nasıl  , tizen nedir ,tizen nedir kısaca, samsung tizen nedir , smart tizen nedir ,tizen tv nedir ,tizen amacı nedir , tizen 3.0 nedir ,tizen telefon nedir ,smart tv tizen nedir ,tizen led tv nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın