Sponsorlu Bağlantılar

Title meta etiketi nedir

91 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda title etiketi nedir, ne demek, nerede kullanılır bu yazımızda sizlere bu yazımızda bununla ilgili olarak bilgi vermeye çalışacağız.

Arama sonuçlarında sitelerin ziyaretçilere sunulan yazı başlıklarına title etiketi veya diğer adıyla yazı başlığı adı verilmektedir.

TİTLE META ETİKETİ NE DEMEK

Yazı başlıkları aram sonuçlarında görünen yazıların neyle alakalı olduğunu ifade eden başlıklardır. Bu başlıklar mevcut yazıların neyle ilgili olduğunu ifade etmektedir.

İçeriğinizle ilgili olarak aşırıya kaçmadan atılan yazı başlığı { title } arama sonuçlarına en çok verim alabileceğiniz başlıklardır. Siteniz için yazdığınız bir yazı başlığına örnek verecek olursak “Bilgisayarda wifi ağ sorunlarını giderme yöntemleri” gibi uzun bir yazı başlığı yerine “wifi ağı sorunları giderme” gibi kısa başlıklar Google tarafından tercih edilen title yazı başlıklarıdır.

Yukarıda verdiğimiz title örneğinde yazıların wifi ağ sorunları ve bunlarını çözme yöntemleri hakkında bilgi vermeye çalıştığımızı anlatılan bir başlık kullanılmaktadır.

Bu başlıklar H1 tagı içinde olmalıdır. Bir sonraki konumuzda title yazı başlıkları ve H1, H2, H3, H4, H5 başlıkları sizlere anlayacağız.

Yukarıda konumuzda title etiketi nedir, title etiketi nerede kullanılır konusunda yeni başlayan kullanıcılara bilgi vermeye çalıştık. Bu konuyla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlardan title etiketi sorunlarını bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın