Sponsorlu Bağlantılar

Tinder de sola kaydırma

43 views
Sponsorlu Bağlantılar

Günümüzün popüler arkadaş edinme uygulamalarından biri olan Tinder de bazı özellikleri kullanırken iyi bilmek gerekmektedir. Bunlardan en basit örneği karşınıza gelen eşleşmelerde sola kaydırma ve sağa kaydırma özelliğidir.

Tinder tanışma uygulaması olarak nasıl çalıştığına bakmak gerekmektedir. Karşınıza eşleşmelerde hızlıca kaydırmalar ile tercihinizi belirtebilirsiniz.

Tinder uygulaması konum bilgilerinizi kullanarak yakınızdaki diğer kullanıcılar ile eşleştirmeler yapmaktadır. Bir yarı çap içinde profilinizi paylaşarak eşleşmeler yapmaktadır.

Bu konum bilgilerini kullanarak ve ayarladığınız yarı çapı genişleyerek farklı konumlardaki bölgelerden de arkadaşlık eşleştirmeleri yapılabilmektedir. Karşınıza gelen karşı cinsteki profilleri beğenip, beğenmediğinizi sağa veya sola kaydırma ile belirtebilirsiniz. Tabi karşı tarafında sizi beğenmesiyle eşleşme gerçekleşmektedir.

Asıl konumuz olan Tinder’de sola kaydırma neyi ifade etmektedir. Bu sola kaydırmada karşı tarafa bildirim gider mi?

SOLA KAYDIRMA TİNDER

Bir sonraki profil resmini görmek için bir seçim yapmanız gerekmektedir. Sola veya sağdırmak suretiyle diğer profilinize geçmek gerekir.

Sola kaydırma şu anlama gelmektedir. Birini beğenmediyseniz sola kaydırma ile farklı profile geçiş yapmayı tercih edebilirsiniz. Fakat bu beğenmediğiniz profil sonradan konum dahilinde tekrar karşınıza çıkma ihtimali vardır.

Beğenmediniz ve sola kaydırma işlemini yaptığınızda karşı tarafa herhangi bir bildirim gider mi? Tinder karşılıklı ilgiye önem verdiği için beğenmediğinizde karşı tarafa herhangi bir uyarı mesajı gitmeyecektir.

Tavsiye Yazı; Tinder Yardım ve Destek Hattı

Yani beğenmediğinizde sola kaydırmakta özgürsünüz bu nedenle yeni başlayan kullanıcılar için beğenip, beğenmeme sizin elinizde olduğu için sola kaydırarak beğenmediğiniz bir profile herhangi bir bildirim gitmeyecektir.

TAVSİYE VİDEO;

Bu konumuzda Tinder sola kaydır özelliği ne işe yarar hakkında bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. KOD: 2020 – 2021 – 2022 – 2023

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın