Sponsorlu Bağlantılar

Tinder Yardım ve Destek Hattı !

Sponsorlu Bağlantılar

Tinder belirli km alanın içerisinde diğer kullanıcılar içerisinde etkileşim yaparak bir birlerini tanımaya yarayan bir çöpçatan app uygulaması diyebiliriz.

Kullandığınız Tinder uygulaması bazı özellikleri ile ücretlidir. Abone olduğunuz ve aylık olarak kesilen bu ücretin iptalinden tutunda diğer doğabilecek hatalar ve yaşanan sorunlar için buradan yorum bölümüne bırakarak bu sorunlara çözüm aramaya çalışacağız.

tinder indir

Burada bir uygulamayı temsilen değilde tecrübelere dayanarak ve diğer kullanıcıların bilgi birikimi ile çözüm yollarını buradan yansıtmaya çalışalım. sizinde tinder ile ilgili sorularınız varsa bu bölüme yazarak çözüm yolunu araştırıp tarafınıza bilgi verelim.

Arama Tags & Etiket ;

Tinder sorunları , Tinder problemi nasıl çözülür , Tinder müşteri hizmetleri , Tinder sorun ve çözümü , Tinder yardım hattı , Tinder help , Tinder yardım destek hattı , Tinder kullanıcı yardım destek , tinder sorunsalı , tinder yorum ekşisözlük , tinder müşteri hizmetleri , tinder yardım , tinder destek , tinder sorunları

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Tinder Yardım ve Destek Hattı ! (8 Yorum)

Yorum Yaz

  1. İnternet sitenizde Tinder yardım ve destek hattı yazınızı gördüm, benim Tinder ile ilgili bir problemim var, uygulamayı facebook üzerinden bir süre kullandım ve şuan uygulamayı kullanmaya başladığım tarihi öğrenmem gerekiyor, bunu öğrenmek mümkün mü? Bana yardımcı olabilir misiniz?

    Teşekkürler

  2. yeni gold üyelik aldım 2 3 bin like yaptım sonra kimseler cıkmıyor istanbulda oturuyorum koca istanbulda 2 3 bin kızmı var tindera üye kaç gün geçti hala aynı resmen dalga geçiyorlar varmı çözümü

  3. ucretli abone oldum ama profiller cıkmıyor yani sınırsız değil..
    belli sayıda beyeni yaptıktan sonra yeni profil cıkmıyor..
    nasıl sınırsız anlamadım?

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın