Sponsorlu Bağlantılar

Tiktok mesaj gönderme sorunu

14.579 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda tiktok mesaj gönderme, mesaj atma sorunu ve çözümü hakkında sizlere bilgiler vermeye çalışacağız. Son zamanların trend uygulamalarından olan ve video içerik üretme platformu tiktok da mesaj atma sorunları da kullanıcı sayısı arttıkça paralel olarak artış göstermektedir.

Bizde bu konumuzda tik tok mesaj gönderme de yaşanan sorunları ele alarak sizlere çözüm yolları önermeye çalışacağız.

TİKTOK MESAJ ATMA SORUNU ÇÖZÜMÜ

Tiktok da mesaj atamıyorum, gönderemiyorum gibi sorunlar sizlerden gelen sorular arasında sık sık sorulmaktadır. Mesaj tiktok tarafından sadece takibe takip ettiğiniz kişilerce gönderilip alınmaktadır. Bunun için sizin takip ettiğiniz kadarıyla sizi de kullanıcının takip etmesi gerekmektedir.

Eğer böyle bir durum varsa bu kişinin de sizi takip ettiğinden emin olunuz. Diğer tarafında arkadaşlarınıza mesaj göndermede sorun yaşıyorsanız? Bir başka kullanıcıya da mesaj göndermeyi deneyebilirsiniz.

Mesaj gönderme hatasının karşı kullanıcıda mı, sizden mi kaynaklı olduğundan emin olmak gerekmektedir.

Android telefon kullananlar için telefonun uygulamalar > tiktok > önbellek temizleme, verileri temizleme yöntemini deneyiniz. iPhone kullanıcıları için ise bu tür işlem olmadığı için telefondan uygulamayı kaldırarak yeniden kurmayı deneyebilirsiniz.

Son çare olarak uygulamalarda yaşanabilecek olan sebeplerden dolayı geri bildirim yapabilirsiniz. Bunun için sorun bildir olarak;

  • Profil
  • Sol üst köşe de üç nokta { ayarlar }
  • Bir problemi rapor et

Yukarıda adımlarla sorunu rapor ederek hatanın düzeltmesinde yardımcı olabilirsiniz. Bu geri bildirim sayesinde uygulama güncellemesi ile çözüm sağlayabilirsiniz.

Tavsiye Yazı; tiktok yardım ve destek hattı

Tiktok mesaj gönderme hatası yukarıda vereceğimiz adımlarla gerçekleştirmeyi deneyebilirsiniz. Bunun dışında yeni bir güncellemenin gelmesini beklemek gerekecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın