Sponsorlu Bağlantılar

Tik tok profiline şekilli harfler nasıl yazılır

8.649 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda musically tarafından piyasaya sunulmuş ve video içerik üretme uygulaması olan Tik tok biyografisine şekilli yazılar yazma konusunda sizlere daha önceden hazırladığımız instagram şekilli yazı konusundan sonra popüler olan bu uygulama için yazmaya karar verdik.

Son aylarlın popüler ve tren uygulaması olan TikTok da güzel ve eğlenceli videolar oluşturmak kadar profil görselliği de çoğu kullanıcı için önemli olmaya başladı. Kendi tik tok profilini düzenle kısmından “henüz özgeçmiş yok” kısmına güzel bir şekilli yazı fontu ile tik tok şekilli profil oluşturabilirsiniz.

Bizde bunu sizlere tik tok süslü yazı yazma konusunda nasıl yazılır, nasıl yapılır? Bunu yazımızda sizlere bunu anlatacağız. Aşağıda resimli anlatım ile nasıl yapıldığına dair detaylı bilgileri göreceksiniz.

TİK TOK ŞEKİLLİ PROFİL YAZMA

Aynen instagram şekilli harfleri yazma da verdiğimiz site üzerinden yine süslü harfleri yazmak için kullandığımız “https://www.messletters.com/sv/ adresi üzerinden siteye giriyoruz.

Yukarıda örnek resimde olduğu gibi kırmızı yazan yere istediğiniz biyografi yazısını yazınız, yazdığınızda aşağıda farklı fontlarda yazıların çıktığını göreceksiniz.

İNSTAGRAM ŞEKİLLİ YAZI YAZMA

Bu alandan yazıyı kopyalayabilirsiniz. Google Font “https://fonts.google.com/ adresi üzerinden de istediğiniz yazı fontunda yazınızı yazabilirsiniz.

Şimdi buraya kadar şekilli yazı yazma konusunda nasıl yazılacağını dair bilgi verdik bunu tik tok profiline taşımaya geldi.

İnstagram uygulamasını web üzerinden açma şansınız var fakat TİKTOK uygulama üzerinden çalıştığı için bu yazıyı whatsapp üzerinden birine veya tanıdığınız birine göndererek oradan kopyala yapıştır ile tik tok profiline yapıştırmak olacaktır.

Fakat burada en sağlıklı olan Google Font değil de ilk verdiğimiz siteden alınan yazı daha net belirgin olarak çıkmaktadır.

Yukarıda gördüğünüz gibi tik tok profiline şekilli yazı yazmak konusunda profil yani bio nasıl desenli harfler, şekilli harfler yazılabileceğiniz gördüğünüz.

Tavsiye Yazı; instagram şekilli yazı nasıl yazılır?

Bu konuda bizi takip ederek tik tok ile ilgi önemli ipuçlarını sizinle e-posta aboneliğimiz ile paylaşmaya çalışacağız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Tik tok profiline şekilli harfler nasıl yazılır (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Dediğiniz şekilde yapıyorum ama kullanıcı adında kabul etmiyor,bunun sebebi ne olabilir.yukardaki örnekte özgeçmişte yazılıyor sıkıntı yok.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın