Sponsorlu Bağlantılar

Chrome siyah tema ile kullanma

294 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Chrome siyah tema kullanma konusunda siz takipçilerimize bilgi vermeye çalışacağız.

Siyah tema genel olarak sinema modu olarak veya arka planda fazla ışığın gözleri fazla yormaması için kullanılması tercih edilmektedir. Web tarayıcı da şuan öyle bir özelliğin olmaması ve yakın zamanda güncelleme ile kullanılma başlayacağı haberleri arasındadır.

Bizde bu yazımızda internet tarayıcı olarak Chrome kullanıcıları için karanlık mod nasıl kullanılır bunu makalemizde vermeye çalışacağız.

CHROME KARANLIK MODA GEÇME

Web tarayıcınızda karanlık mod kullanmak için yapmanız gereken web tarayıcınızda chrome simgesinin üzerine gelerek özellikler kısmına girmeniz gerekecektir.

Masaüstünde chrome tarayıcınızın özellikler bölümüne girdiğiniz de hedef kısmında uzantının sonuna bir boşluk bırakarak –force-dark-mode komutunu yazınız.

Böylece tarayıcınız gece modu veya diğer adıyla karanlık mod kullanımına geçecektir. Bu işlemleri yapmadan önce tarayıcınızı kapatarak yapmayı unutmayın.

Bu konumuzda chrome gece teması, karanlık tema konusunda nasıl yapılacağına dair bilgiler vermeye çalıştık. Bu konuyla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın