Sponsorlu Bağlantılar

Teşhir Ürün Alınır mı?

939 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bir elektronik alış veriş mağazasına gittiniz , ilgilendiğiniz reyonda mutlaka kurcalamak , incelemek için mutlaka bir  teşhir ürün vardır. Acaba siz bu teşhir ürünü alır mısınız?

İlk önce kısaca , Teşhir ürünleri hakkında bilgi verdikten sonra daha sonra sizinde fikir ve düşüncelerinizi yorum bölümüne bırakmanızı ve diğer ziyaretçilere ışık tutacaktır.

alış veriş

Teşhir Ürün ; Laptop , Bilgisayar , Telefon , Tablet veya diğer başka ürünlerde genelde bu ürünler kutulu olduğu için sadece bir tane ürünü açarak veya fabrikadan numune bir ürün göndererek bu ürünü incelemek için kullanılan cihazlar diyebiliriz.

Bu ürünler , reyonda gelen giden ziyaretçilerin incelenmesi için reyonda herkesin eline aldığı incelediği hatta resim çekmek için kullandığı yani incelenen bu ürün o kadar kişinin eline değdiği , açılıp kapandığı için yıpranmaları fazla olmaktadır. Bu yüzden orjinalliğini tamamen kaybetmiştir o yüzden bu ürünü belli bir süre sonra ucuz bir şekilde elden çıkarılmaktadır. Fiyatı neredeyse yarıya kadar düşerek satışı yapıla bilmektedir.

Peki siz bu reyon ürünü, teşhir edilen ürünü satın alır mısınız ? bunu ben kendime sordum benim fikir ve düşüncem ben almam neden çünkü ben tek el seviyorum , fiyat konusu cazip olabilir , bazı kullanıcılar fiyatı iyi olduktan sonra alırım demektedir. Yıpranma payı , fiziksel veya makyaj olarak çiziklerin fazla olması nedeni ayrı bir cabası o yüzden ben almam .Sizin Fikriniz Ne ?

Teknosa teşhir ürün satın alma “http://www.teknosa.com/firsat-urunleri/teshir-urunleri” adresinden ulaşabilir fiyatları inceleme imkanı olabilir.

Arama Tags & Etiket ;

tanzim ürün , teşhir ürün , demo ürün satın alınır mı , test ürünler , teknosa teşhir ürün , teknosa teşhir

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın