Sponsorlu Bağlantılar

Facebook’da Parantez İçinde İkinci isim Yazma

2.063 views
Sponsorlu Bağlantılar

Çoğu zaman dikkat ettiğiniz de Facebook isminin yazılı olduğu yerde parantez içinde ikinci bir isim yazılı olduğunu görmüşünüzdür. Ben meraklı değilim ama mutlaka bu konuda merak eden kişiler olmuştur bu parantez içinde isim nasıl yazılır ? bende bununla ilgili olarak nasıl yapıldığına dair bir yazı yazmak istedim.

Facebook > Ayarlar > Genel Hesap Ayarları

facebook parantez isim

 

Adın > yazılı yerde Düzenle kısmını açıyoruz.

facebook diğer adlar ekle

 

Diğer adlar Ekle yazan butonu tıklayarak açıyoruz burada sizi başka bir sayfaya yönlendirecektir. 

facebook takma ad

 

Diğer Adlar > Ad Türü Alanında ” Takma Ad , Kızlık soyadı , diğer yazılış , evlendikten sonraki ad , baba adı , doğum adı , önceki ad , unvanlı ad , diğer ” ek isimleri göreceksiniz buradan siz Takma Ad seçeneği seçiyoruz.

Takma Adın nedir ? yazan yere isi parantez içinde ne istiyor iseniz onu yazınız ve Değişikliği kayıt et butonu kullanın ve şifrenizi girmenizi isteyecektir , Facebook şifrenizi girerek değişikliği kayıt edecektir.

Arama Tags & Etiket ;

facebook ikinci isim yazma , facebook parantez içinde isim yazma , facebook parantez içinde ad yazma , facebook parantez içinde yazı nasıl yazılır , facebook parantez içinde isim yazma , facebook takma ad

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: , , , , ,

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın