Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüm} Flash Bellek Removable Drive Dönüşüyor ?

2.748 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kim : Pınar

Soru Gönder : Selam ben pınar benim bir sorum var size bilgisayarıma hangi flash bellek taksam Removable drive’ye dönüşüyor ve içindeki tüm bilgilerim gidiyor ve yüzden her ne kadar biçimlendirsemde yine aynı bilgisayardan da araştırdım her şeyi denedim ama olmuyor ne yapmam gerekiyor acaba lütfen yardımcı olur musunuz…?

Removable Drive

Cevap : Merhabalar Pınar Hanım , Gönderdiğiniz Soru’da büyük bir ihtimal ile virüs bulaştığı için Removable Drive dönüşmektedir. Sildiğiniz halde yeniden aynı sorun devam edebilmektedir. Bunu Antivirüs programları virüs olarak algılayamadıkları için tekrar tekrar oluşabilmektedir.

Removable Drive nasıl temizlenir ? bununla ilgili olarak çözüm yolunu anlatacak olursam. ilk önce denenmiş bir yol olan şu yöntem işinizi görebilir.

* Bilgisayarınıza sağlam bir Kasypersky Antivirüs programı indirin bunu resmi sitesinden indirin demo sürümü olabilir.

Güvenli Mod Nasıl Alınır ?


* ilk önce Ctrl + Shift + Esc Tuşları basarak Windows Görev Yönetici çalıştırın. Burada Rundll32 kapatın. Bu dosya kapattıktan sonra KaysperSky ile bilgisayarınızda bir virüs taraması yapınız.

* Bilgisayarı Güvenli Mod ile çalıştırın ve yeniden tekrar KasperSky Antivirüs programı ile tarama yapın ve bilgisayarda bulunan tüm virüsleri temizlemesini sağlayın.

* Tekrar Bilgisayarınızı Başlatın ve Bilgisayarınızda bu sorunun çözüldüğünü göreceksiniz.

Arama Tag & Etiket ;

Removable Drive temizleme , Removable Drive kaldırma , Removable Drive virüs , Removable Drive çözüm , Removable Drive kısayol oluşturuyor , Removable Drive kısayol temizleme , harddisk  Removable Drive oldu , sabit disk  Removable Drive dönüştü ,

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın