Sponsorlu Bağlantılar

Telegram profil link oluşturma

1.417 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda sosyal ağlarda instagram, facebook, twitter, linkedin başta olmak üzere diğer sosyal ağlarda veya başka alanlarda kullanılmak üzere iletişim için telegram profil linki nasıl oluşturulur bu yazımızda sizlere anlatacağız.

Daha önceki konularımızda instagram profiline telegram url ekleme konusunda bilgi vermiştik bu konumuzda bu url ekleme öncesi gruplar ve profil için link adresi hazırlama konusunda nasıl yapılmış, nasıl yapılır tarzı anlatımla sizlere aktaracağız.

Aşağıda adımlarla bu işlemin nasıl yapılacağına dair bilgiler ile sizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Konuyu fazla uzatmadan hemen başlayalım.

TELEGRAM İLETİŞİM LİNK ADRESİ OLUŞTURMA

Sizde müşterilerinizle, sosyal ağlarda müşterilerinizle, arkadaşlarınıza doğrudan iletişim kurabilmek, haberleşmek için hemen kendinize uygulama üzerinden profilinize ait bir link adresi oluşturarak istenilen yerde paylaşabilirsiniz.

  • Ayarlar
  • Kullanıcı profilini düzenle
  • Kullanıcı adı

Bu alanda henüz bir kullanıcı adı yazmadınız ve eklemedinizse buraya kullanıcı adını en az 5 karakter olacak şekilde a-z, 0-9 ve alt çizgi kullanabilirsiniz karakterlerle kendimize bir telegram profil link adresi alma işlemini yapabilirsiniz.

Aldığınız link adresi “https://t.me/kullaniciadi” şeklinde bir link oluşturulacaktır. Bunun yanında kendinize güzel bir hakkında kısmı oluşturabilirsiniz.

Bu konumuzda telegram kullanıcı adı oluşturma kullanıcı adıyla birlikte bu kullanıcı adına ait url adresi nasıl alınır? Bu yazımızda vermeye çalıştık.

TELEGRAM YARDIM VE DESTEK HATTI

Bu telegram kullanıcı adı aynı zamanda sizin kullanabileceğiniz url adresi olarak yukarıda verdik bu konuyla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlardan bizimle paylaşabilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Diğer tüm telegram sorunlarınız için yukarıda verdiğimiz link adresinden sayfamıza gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın