Sponsorlu Bağlantılar

Facebook sayfa yorumlarını sitede gösterme eklentisi

99 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda sizlere son derece faydalı ve işe yaracak olan bir eklentiden bahsetmeye çalışacağız. Bu eklentimiz Facebook sayfasında yorumları sitede göstermek için kullanılan oldukça faydalı bir eklentidir.

Facebook da hayranlarınızın, takipçilerinizin sizler için veya ürününüz için yaptığı güzel yorumlar, olumsuzlukları sitenizde de göstermek, yorumları aktarmak için kullanacağınız bu eklenti ile sağlam adımlarla büyümeyi sağlayabilirsiniz.

WP FACEBOOK PAGE REVİEWS PLUGİNS

Yukarıda adını verdiğimiz eklentiyi “https://wordpress.org/plugins/fb-reviews-widget/” adresi üzerinden indirerek wordpress tabanlı sitenize kurulum yaparak facebook sayfanızda yapılan yorumları websiteniz de görüntülenmesini sağlayabilirsiniz.

EKLENTİ ÖZELLİKLERİ;

  • Seo dostu
  • Ücretsiz
  • Daha fazla okuma özelliği ile Facebook sayfa incelemelerinizi de gösterecektir.
  • Kullanıcılar sitenizle daha fazla ilgilenecek, güvenirliğiniz artacaktır.
  • Sayfaları numaralandırma
  • Nofollow, target = ”_ blank” bağlantılar
  • Hızlı önbellek

Yukarıda bu temayla alakalı olarak bazı vereceğimiz temel özelliklerden bazılarıdır. Diğer eklenti özellikleri için resmi siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Facebook yorumları siteye ekleme, sitede gömme veya diğer adıyla entegre etmek için hiçbir kod bilmenize gerek kalmadan sizin adınıza Facebook page reviews eklenti bu işi sizin adınıza görecektir. Böylece Facebook sayfa incelemeleri sayesinde sitenizde kullanıcı güvenini artırmak amaçlı olarak son derece faydalı eklentili seo bakımından da yükselişe geçeceksiniz.

Facebook yorumlarını web siteye entegre etme konusunda başarılı olan bu eklentiyi yukarıda verdiğimiz adres üzerinden indirerek kullanabilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Konuyla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlardan bizimle irtibata geçerek sorularınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın