Sponsorlu Bağlantılar

Telefonuma Tinder kodu gelmiyor sorunu çözümü

983 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Telefonuma tinder kodu gelmiyor hatası ve bununla ilgili çözüm yollarını vermeye çalışacağız.

Bir takipçimiz tarafından Tinder yardım ve destek hattı sayfamıza gönderilen soruda “Gold üye oldum, Tinder’dan çıkış yaptım tekrar girmek istediğimde Telefonuma tinder kodu gelmiyor bu sorun nasıl düzelir defalarca yardım e-postası atmama rağmen geri dönüş olmadı yardımınızı bekliyorum.” Şeklinde bize soru gönderilmiştir.

Dünyaca ünlü popüler sosyal ağlardan biri olan Tinder’de diğer sosyal ağlarda oluşabilen hataları da yaşayabilirsiniz. Bunun farklı nedenleri olabilmektedir.

Eğer telefonunuza Tinder doğrulama kodu almıyorsanız o zaman aşağıda vereceğimiz çözüm önerilerini denemek gerekecektir. Bu Tinder sunucularından yaşanabileceği için kesin çözüm olarak görmemenizi öneriyoruz.

TİNDER DOĞRULAMA SMS MESAJI GELMİYOR

Hesabınızı Telefon üzerinden doğrulattıysanız ve doğrulama sms almıyorsanız tinder doğrulama metni sebebiyle sms mesajı geç gelme olasılığı yüksektir.

Doğrulama metni görünmüyorsa sms’de gecikmeler oluşabilmektedir. Bunun tekrar denemek yerine birkaç saat beklemeniz gerekecektir.

Telefon numarası girdiğinizde ülke alan kodu ile birlikte girmeniz gerekecektir. Türkiye için +90 şeklinde veya 0090 şeklinde deneyiniz.

Hücresel verileriniz yani telefon hattınızın güçlü çektiğinden emin olunuz. Çekim gücü az olan yerlerde mesajların geçmesi veya hiç gelmemesine neden olabilmektedir.

Telefon numaranıza gelen mesajlarda kısıtlama olup olmadığını kontrol ediniz. Gelen mesajlar spam olarak görünebilir. Bunu kontrol ediniz.

Konu içinde de dediğimiz gibi Tinder sunucularında yaşanan sorunlar nedeniyle Telefonuma Tinder kodu gelmiyor problemi yaşayabilirsiniz. Bunun için hiçbir şey yapmadan beklemeniz gerekecektir.

TİNDER YARDIM VE DESTEK HATTI

Bu konumuzda Tinder şifre değiştirme kod gelmiyor sorunu hakkında bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. Diğer Tinder sorunları için Tinder yardım ve destek hattı sayfamızdan bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024-2025

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın