Sponsorlu Bağlantılar

Samsung A21S Ekran Görüntüsü Alma

32 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Samsung A21S ekran görüntü resmi çekmek, Samsung A21S ekran görüntüsü alma konusunda bilgi vermeye çalışacağız.

Samsung modellerinde en çok satan serilerin başında A10, A20, A30, A40, A50 modelleri ilk sırayı çekmektedir. Bu seri içerisinde Samsung A21S cep telefonun ekran görüntüsünü alma konusunda nasıl yapılır, nasıl çekilir bilgiye aşağıda konumuzda bulabilirsiniz.

SAMSUNG A21S EKRAN GÖRÜNTÜSÜNÜ ÇEKME

Beğendiğiniz bir görüntünün resmini alarak galeriye kaydetmek veya bir arkadaşınıza göndermek isteyebilirsiniz.

Bu nedenle Samsung A21S Screenshots işlemini gerçekleştirmek için kullanacağımız birkaç yöntem vardır.

Telefonun SESİNİ KISMA + GÜÇ TUŞU birlikte bastığınızda Samsung A21S ekran görüntüsü çekmek için pratik olarak kullanabilirsiniz.

Aynı anda tuşlara bastığınızda birkaç saniye sonra klik sesi duyacaksınız ve ekran görüntüsünü almış olacaktır.

Bu işlem sonrasında ekrana bir bildirim olacak görüntü gelecektir. Bu bildirimde ekran görüntüsü çektiğinizin resmidir. Bu görüntü üzerinden düzenleme yaparak kırpabilir veya sonrasında galeriden Screenshots klasörü içerinden bularak düzenlemeler yapabilir veya tekrarında silebilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Bununla birlikte Samsung A21S ekranın resmini çekmek için parmağınızda ekrandayken yukarıdan aşağı doğru çektiğinizde kontrol panelinde ekran görüntüsü almak için kısayol tuşu bulunmaktadır. Buradan da ekranı çekeceğiniz görüntü üzerindeyken kolaylıkla alabilirsiniz.

Bu yazımızda Samsung A21S ekran görüntüsü nasıl çekilir, ekran görüntüsü nasıl alınır konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024-2025

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın