Sponsorlu Bağlantılar

telefon’dan kendi numaranızı öğrenme

41 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kullandığınız telefon hattı iptal oldu veya yeni bir telefon numarası aldınız, ezber yapmadan telefon numaranızı öğrenmeniz gerekir veya lazım oldu, peki o an telefon numarasını nasıl sorgularız veya öğreniriz? Kullandığınız telefon numarasını öğrenmenin basit yolu var mıdır?

kendi telefon numaranızı öğrenmenin basit yolu yanınızdaki kişiyi aramak olduğunu düşünüyorsunuz? bu metot’da olabilir tabi’ki de fakat bunu kendi telefonunuzdan telefon klavyesini tuşlayarak’da bulma şansı vardır. 

kendi telefon numara sorgulamasını telefon klavyesinde *101# kodu tuşlama ile öğrenebilirsiniz. yıldız işareti yüzbir kare işareti’ni tuşlama yaparak rahatlıkla size ait telefon numarasını öğrenebilirsiniz.  Unuttuğunuz numaraları kullandığınız operatörler’de Turkcell, Vodefone , Avea (Türk Telekom)  GSM operatörleri üzerinden sorgulama yaparak öğrenme şansınız vardır.

Arama Tags & Etiket ;

telefon sorgulama kodu , numaramı unuttum , kendi numaramı öğrenme, kendi telefon numarası öğrenme, telefon hattı, nasıl, bulma, sorgulama, *101# kodu, *101# kodu ne işe yarar, *101# , kendi numaramı öğrenme kodu, numara sorgulama kodu, numaram ne

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın