Sponsorlu Bağlantılar

Telefon numarasından fotoğraf tespit etme

1.255 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda telefon numarasından kişiye ait fotoğraf bulunur mu? Bulunursa nasıl bulunur? Bununla alakalı olarak sizlerden soru & cevap sayfamızdan gelen sorulara cevap vermeye çalışacağız.

Telefona gelen cevapsız çağrılar veya bilmediğiniz numaradan gelen aramalarda numaranın kime ait olduğunu çoğumuz merak etmiştir. Bu merakta bazı arayışlara bizi itmektedir. Bunlardan en önemlisi de numara kime ait artık bu leveli aşıyoruz ve bu numaranın sahibinin resmi var mı? Kim, nasıl birisi diye bazı kişilerde ilgide uyandırabilir.

Aslında cep telefonunuza gelen aramalardaki telefon numarası tespit etmek ve telefon no’sunun sahibinin resmini bulmak biraz tesadüf olması lazım ki numaranın sahibini öğrenebilelim.

Şimdi o zaman telefon numarasından resmini tespit etme konusunda sizlere vereceğimiz bazı teknikler sayesinde [ belki ] tespit etmeye çalışacağız.

TELEFON NUMARASI ÜZERİNDEN FOTOĞRAF TESPİT ETME

Bunun için akıllara gelen ilk şey numarayı telefon rehberine eklemek suretiyle Whatsapp profiline bakmak olacaktır.

Whatsapp profilindeki resim eğer gizli değilse o zaman kime ait olduğunu tespit etmek mümkün olabilmektedir.

Diğer yöntem eğer telefon sahibi numarası ile Facebook hesabı açtıysa ve gizlemeyse o zaman Facebook profili üzerinden de bu kişiye ait resmi görebilirsiniz.

Tavsiye Yazı : Facebook’da telefon numarası gizleme

Ayrıca önceki yazılarımda telefon numarasından instagram hesabını bulma konusunda yardımcı olacağını düşünmekteyim. Bu konumuzda telefon numarasına ait resimleri görme konusunda siz takipçilerimize bilgi vermeye çalıştık. Bununla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından tarafımıza sorularınızı gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın