Sponsorlu Bağlantılar

Telefon numarası değişti instagrama giriş yapamıyorum

760 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda instagram sorunların en başında gelen instagram giriş sorunlarından biri olan telefon numarası değişti giriş yapamıyorum sorunu, hatası ile ilgili olarak rastlanan problemlerdir.

Instagram da hesap açıldığında e-posta adresi ve telefon numarası ile doğrulama yapılmaktadır. Bunlardan birini doğrulama yaptığınızda hesabınız güvende tutulması için bu araçlardan biri ile giriş yapılmaktadır.

Bu doğrulama araçları arasında birinden birini değiştirildiğinde ve giriş için kullandığınız telefon numarası, e-posta adresini de instagram uygulaması üzerinden değiştirmek gerekecektir. Telefon numarası iki faktörlü güvenlik önlemi alındığında bu iş artık sapa saracaktır.

Telefon numarası ile doğrulama yaptığınız hesaplarda ilk önce numaranızı da değiştirmeniz gerektiğini unutmayınız.

İNSTAGRAM TELEFON NUMARASI DEĞİŞİNCE GİRİŞ YAPAMIYORUM

Telefon hattını, numarası değiştirdiğiniz için instagram uygulamasına giriş yapılamıyor, yapamıyorsanız o zaman bunu instagram tarafında bildirmek gerekecektir. Bu nedenle aşağıda link yardımı ile geri bildirim yaparak instagram müşteri temsilcilerinden yardım istemek olacaktır.

Hesabınızla Facebook arasında bir ilişkilendirme varsa Facebook üzerinden bağlanarak giriş yapabilirsiniz. Bununla ilgili bir bağlantı yoksa o zaman yapmanız gereken “https://help.instagram.com/contact/151081798582137” adresi üzerinden Hesabım başkasının eline geçti işaretleyerek destek almak olacaktır.

Bu süreç biraz uzun sürebilir, iş yoğunluğu nedeniyle 10 veya daha fazla gün içinde size bir mail göndererek bu mail üzerinde gelen kodu bir resimle geri göndermeniz gerekecektir.

İNSTAGRAM TELEFON NUMARASI DEĞİŞTİRME

Yukarıda konumuzda instagram telefon numarası değiştirmek üzerine yazımızı inceleyerek okuyabilirsiniz. Telefon numarası, yeni hat aldığınızda mutlaka değiştiriniz sonradan sıkıntılı durumlar yaşamamak için bunu ayrıca e-posta adresi değişikliği içinde uygulayın.

Tavsiye Yazı; instagram akış yenilenemedi hatası çözümü

Yukarıda konumuzda instagram telefon numaram değişti giriş yapamıyorum hatası ile ilgili sorulara cevaplar vermeye çalıştık bu konuyla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlardan bize iletebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın