Sponsorlu Bağlantılar

instagram profiline telegram link ekleme

4.543 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, daha önceki konularımızda instagram profiline twitter link ekleme, whatsapp link ekleme konularında sizlere yardımcı olmaya çalışmıştık. Bu konumuzda telegram linki ekleme konusunda nasıl yapılır tarzı anlatım ile bilgilendirme yapacağız.

TELEGRAM NEDİR?

2013 yayına başlayan Rus programcı Pavel Durov tarafından geliştirilmiş çoklu platform desteği sunan anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Bu uygulama ayrıca Rusların Whatsapp olarak da söyleyebiliriz. Bu nedenle Rusya ve Rusya’dan kopan diğer milletler arasında yaygın olarak kullanılmaktadır.

 Bizde bu konumuzda instagram dan telegram link ekleme konusunda sizlere bu yazımızda bilgi vermeye çalışarak konumuzu anlatacağız.

İNSTAGRAM PROFİLİNE TELEGRAM URL’Sİ EKLEME

Eğer sizde telegram kullanıyor veya telegram da grup linki bağlantısını instagram hesabınıza ilişkilendirmek istiyorsanız o zaman aşağıda şu işlemleri yapmanız gerekecektir. İlk önce telegram da bağlantı link adresi oluşturmanız gerekecektir.

TELEGRAM LİNKİ OLUŞTURMA

Uygulama içine girerek bir bağlantı adresiniz yoksa bu adresi oluşturmak gerekecektir. Bunun için uygulama > ayarlar > kullanıcı adı ayarlar adımlarından kendinize bir profil linki almak la başlayabiliriz.

Yukarıda oluşturduğunuz kullanıcı adı sizin aynı zamanda url adresiniz olacaktır. Bunun için aşağıda bağlantı şeklini de görebilirsiniz “https://t.me/kullaniciadi” sizin link adresiniz şeklinde olacaktır.

Buraya kadar sizin telegram iletişim link adresini nasıl alacağınızı gösterdik. Şimdi instagram profiline nasıl eklenir bunu anlatacağız.

İNSTAGRAM PROFİLİNE TELEGRAM LİNK ADRESİ EKLEME

Yukarıda adıma kadar telegram adresi oluşturma ve oluşturduğumuz bu link adresini elde ettik şimdi bu link adresini eklemeye geldi.

  • Ayarlar
  • Profil Düzenle

Profili düzenleme kısmından internet sitesi yazan kısma telegram da oluşturduğumuz kullanıcı adı olan link adresini “https://t.me/kullaniciadi kısmı adres yerine yazıyoruz. Böylece bu url adresi profiliniz de görünmeye başlamaktadır.

Müşterileriniz, arkadaşlarınız yani telegram uygulaması kullanan kişiler bu link ile telegram uygulaması mobil cihazlardan açılarak size kolaylıkla ulaşacaklardır.

TAVSİYE YAZI; TELEGRAM YARDIM HATTI

Yukarıda konumuzda telegram kullanıcı adı oluşturma, instagram telegram link ekleme konularında sizlere bilgi vermeye çalıştık. Bu konuyla alakalı sorularınız için sayfamızın altında yorumlardan bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın