Sponsorlu Bağlantılar

Samsung Galaxy A9 ekran görüntüsü çekme

463 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Samsung Galaxy A9 ekran görüntüsü nasıl alınır konusunda bu konumuz içinde bilgilendirme yapmaya çalışacağız.

Hemen hemen her model telefonun kendine has ekran görüntüsü alma tekniği ile kafaları karışan kullanıcılar kendi telefon modelleri için bu işlemin nasıl yapılacağını araştırma halindelerdir. Telefonunu yeni alanlar için bizde Samsung Galaxy A9 ekran görüntüsü alma konusunda bu işlemin nasıl yapılır tarafına bakacağız.

SAMSUNG GALAXY A9 EKRAN GÖRÜNTÜSÜ ALMA

2018 yılının modellerinden olan Samsung Galaxy A9 ekran resmi almak için aşağıda adımı uygulamanız yeterli olacaktır.

Ses kısma tuşu + güç düğmesi birlikte basmanız yeterli olacaktır iki tuşa birlikte bastığınızda biraz bekleyerek deklanşör sesi gelene kadar bekleyin sesi duyduğunuzda ekranın görüntüsü çekmiş oluyorsunuz.

Bunun diğer bir yöntemi elinizin kenarını ekrandan kaydırmak olacaktır. Böylece Samsung Galaxy A9 ekran görüntüsü almak için buda farklı bir yöntemdir. Fakat bunu yapabilmek için ayarları aktif hale getirmek gerekmektedir.

  • Ayarlar
  • Gelişmiş Ayarlar
  • El ile Kaydırma [ Ekran görüntüsü yakalamak için elinizin kenarı kaydırın ]

Bu özelliği aktif etmek gerekmektedir. Yukarıda adımlarla ekran görüntüsü, screenshot işlemlerini yerine getirebilirsiniz.

Yukarıda verdiğimiz iki farklı teknikle Samsung Galaxy A9 ekran görüntü nasıl alınır konusunda yardımcı olmaya çalıştık.

Çektiğiniz ekran resimlerine ulaşmak için telefonun galeri kısmından ulaşabilir, bu görseller üzerinde düzenleme, editleme yaparak değiştirebilirsiniz.

Konumuzda ilgili sorular için sayfamızın hemen altında yorumlarda veya Samsung Galaxy A9 ekran görüntü alma dışında diğer tüm sorular için bilgisayarcıya soru sor sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın