Sponsorlu Bağlantılar

Telefon görüşme dökümanları nasıl alınır?

7.776 views
Sponsorlu Bağlantılar

Telefon hattınız faturalı ya da hazır kart ön yüklemeli hat kullanıyorsunuz ve telefon numaranıza ait konuşma detayları, doküman almak gerekiyor? Bunun için ne yapmak gerekiyor? Bununla ilgili olarak sizlere yollarını anlatmaya çalışacağız.

Bu tür konular hep ilgi uyandırmıştır bir başkasının telefon gelen aramalar, giden aramalarının nereye yapıldığı kimi aradığı, kimden çağrı aldığı merak uyandırmıştır. Fakat istediğiniz kişinin bilgilerine maalesef ulaşamazsınız.

Telefon numarası görüşme kayıtları erişmek için hat sahibi olarak size ait olması gerekmektedir. Kullandığınız Türk Telekom {Avea} , Turkcell, Vodafone ve diğer telefon operatörlerinde sadece görüşmelerin gelip gittiği telefon numaralarını alabilirsiniz.

Bununla ilgili olarak ses kayıt için Mahkeme kararının olması gerekmektedir. Mahkeme kararı ile operatörler tarafından bu bilgiler öyle kayıt edilir ve gerekli mercilere iletilir.

Turkcell Ayrıntılı Fatura Dokümanı

Geçmişe yönelik bilgilere sadece 3 aylık kullanım detayına sahip olabilirsiniz. Turkcel Hesabım üzerinden giriş yaparak ayrıntılı fatura bilgisine sahip olabilirsiniz.

  • Hesabım
  • TL İşlemleri
  • Kullanım

Bu adımlarla detaylı fatura ile geriye dönük ayrıntılı listeye ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom ayrıntılı fatura

Eski Avea ile birleşen Türk Telekom ayrıntılı fatura detaylarına ulaşmak için 444 1 444 Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayarak veya Online işlemler kısmından kullanıcı bilgilerinizle giriş yaparak detaylı fatura bilgilerine sahip olabilirsiniz.

Vodafone ayrıntılı fatura isteme

Vodafone ayrıntılı fatura bilgilerine ulaşmak için online hizmetlerden, Sesli Yanıt 7000, Online hizmetler üzerinden hattınıza ait detaylı fatura bilgisine ulaşabilirsiniz.

Kısaca faturanıza ait ayrıntılı, detaylı arama bilgilerine sizin üzerinize kayıtlı ise ulaşmanız mümkündür. Bir başkası için işlem yapamazsınız. Telefonda kiminle nu konuştu içeriği nedir bu detaylar için mahkeme kararı doğrultusunda işlem yapılacağını unutmayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın