Sponsorlu Bağlantılar

şifreli youtube video paylaşma

2.100 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda parola korumalı youtube video paylaşımı nasıl yapılır? Bununla ilgili bu işlere meraklı kişiler için bu yazımızı yazmaya karar verdik.

Şifre korumalı youtube video paylaşımı konusunda eğer izleteceğiniz videolar bir başkasının eline geçmesini istemiyor veya görmesini istemiyorsanız bu yazı tam size göredir.

Şifreli video paylaşımı konusunda üçüncü parti bir site ile bu işi kolaylıkla yapabilirsiniz. Bunun için gideceğiniz adres “http://viewpure.com/”  adresi üzerinden bu işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Youtube videolarını nasıl şifrelenir?

Şifrelemesini yapacağınız video ait link adresini “Enter YouTube URL or search term…” yazan kısma yapıştırın.  Ardından “Purify” butonu basınız.

Şifrelemek için bastığınız bu alanda size farklı bir sayfaya yönlendirecektir. Burada yapacağınız diğer adıma geçince
Diğer sayfa şifreli youtube videolar oluşturmak için Ayarlar ( Dişli Çark ) işaretine bastığınız da bir pencere açılacaktır.

Enter custom URL :  şifreli videonun link adresini belirlemek için bir url adresi giriyoruz. Örnek verecek olursak viewpure.com/ademocut  şeklinde yazabilirsiniz.

Enter password to protect : buraya şifre belirleyeceksiniz. 1234 gibi veya kendinize göre bir parola belirleyin.

Start Time : video hangi dakika, saniye de başlatmak isterseniz onu belirtin.

End Time : Video bitireceğiniz süreyi seçiniz.

Bu işlerden sonra Purify butonu işe şifreleme işlemini başlatıyoruz. Seçtiğiniz video parola ile korumuş oluyorsunuz.

Benim yaptığımız link adresi şu şekilde “http://viewpure.com/ademocut” bu url adresini tarayıcıya yapıştırdığınızda size şifre ile korunmuş şifreli youtube video ekrana gelecektir.

Boş alana oluşturulan şifreyi girdiğiniz de Unlock butonu ile şifreyi çözmüş oluyorsunuz. Böylece şifre ile korunmuş youtube videolarını izleyemeye başlamaktasınız.

Bu konumuzda parola ile korunmuş youtube videolarını oluşturma ve bu işlemin nasıl yapıldığına dair konu anlatımı okudunuz. Bununla alakalı sorularınız için sayfamızın altında yorum olarak bırakabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler:

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın