Sponsorlu Bağlantılar

Teamviewer dil değiştirme

487 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda teamviewer dili nasıl değişir konusunda sizlere bu yazımızda bilgilendirmeye çalışacağız.

Sistemcilerin, bilgisayarla uğraşanların olmazsa olmaz programları arasında yerini alan ve uzaktan bağlantı programı ile karşıdaki bilgisayarlara müdahale etmek için kullanılan teamviewer programında kullandığınız dil ayarlarını değiştirmek için hangi adımları takip etmek gerekir bunu şimdi aşağıda adımlarla vereceğiz.

TEAMVİEWER DİL AYARLARI

Teamviewer yazılımını yüklediğinizde dil default yani varsayılan olarak İngilizce olarak gelebilir, fazla bir dil bilginiz olmazsa biraz zorluk çekebilirsiniz. Bunun için teamviewer dilini değiştirme işlemini aşağıda adımlarla takip edebilirsiniz.

Mevcut kullanılan dilden farklı bir dili Almanca, Rusça, İngilizce, Türkçe veya diğer bir dille değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Şimdi nasıl değişir, nasıl değiştirilir bunu aşağıda resimli anlatımla açıklamasını yapalım.

  • Programı açınız
  • Üst menüde ( Extralar )
  • Seçenekler
  • Gelişmiş
  • Gelişmiş Ayarları Göster

Teamviewer dil değiştirme işleminde “görüntüleme dili” çoğunda otomatik olarak gelmektedir. Bunu siz farklı bir ülkenin kullandığı dille değiştirebilirsiniz.

Uygulama, program dilini bu şekilde değiştirmek suretiyle kullanmaya başlayabilirsiniz. Yeni başlayan acemiler için teamviewer dilini değiştir konusunda sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından sorunlarınızı, sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Teamviewer dil ayarları nasıl değiştirme konusundan farklı sorularınız için bilgisayarcıya sor sayfamızdan bizimle sorunlarınızı paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın