Sponsorlu Bağlantılar

Tarayıcılarda Sörf Geçmişini Kronolojik olarak Görüntüle

442 views
Sponsorlu Bağlantılar

bu konumuzda İnternet tarayıcı olarak kullandığınız google chrome de gezinti yapıyor bir çok sitelerde gezinti yapıyorsunuz. bu gezinti yaptığınız siteleri daha sonra ziyaret etmek olasılığı doğuyor.

Bu gezinti yaptığınız siteleri tarihsel olarak ve gün gün görmek isterseniz ve bunları silmeniz için Ctrl + H tuş takımına birlikte basarak geçmiş ziyaret günleri ve siteleri görebiliyorsunuz.

bu karşınıza liste olarak Web browser‘de liste şeklince açılıyor buradan geçmiş de ziyaret ettiğiniz siteleri arama yaparak sonuç ulaşabilirsiniz. Hatta isterseniz tüm geçmişte sörf ettiğiniz siteleri Tarama verileri temizle butonu ile silerek History tarihini silebilirsiniz.

Mozilla tarayıcılar içinde aynen bu komut geçerlidir. Ctrl+H tuşlarına bastığınızda kronolojik olarak ziyaret ettiğiniz siteleri tarih tarih görme imkanınız oluyor.

mozilla sörf

 

Bu Tarihler üzerine gelerek fare ile sağ tuş yapıp silebilirsiniz. İnternet Explorer Kullanıcıları için Bu konut’da aynen Geçerli Ctrl+H tuşları ile geçmiş sörf tarihini tarih tarih görme ve silme imkanı vardır. Yandex Tarayıcıları içinde aynen Google Chrome gibi işlemlerinizi yapma imkanınız doğmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın