Sponsorlu Bağlantılar

görev çubuğu simgeleri nasıl küçültülür?

1.191 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarım üzerinde görev çubuğunun ne olduğunu bilmeyenler için kısa bir açıklama yapmak istiyorum. Görev çubuğu ekranımızın hemen altında bulunuz bunun üzerine programların kısayolları sağ taraf da saat ve tarih ağ bağlantıları bulunur. Buradaki simgelerinin durumu büyük bir şekilde bulunur . görev çubuğundaki program kısayollarının çokluğuna göre bu simgeleri küçültmek ile çok simge sığdırabiliriz.

görev çubuğu nedir

Peki Bu görev çubuğundaki simgeleri nasıl küçükte biliriz bu konu hakkında sizlere basit bir video hazırlayarak bilgi vermek isterim. kısaca bahsetmek gerekirse ; Başlat Menü üzerine fare sağ tuş ile Özelliklere giriyoruz Görev Çubuğu sekmesinde Küçük Simgeleri kullan işaretliyoruz.

bilgisayar görev çubuğu simgeleri boyutları, ebatlarını bu şekilde ayarlayabiliriz. sizde kendi bilgisayarınızda görsel bir ayar yapmak istiyorsanız ikonları büyütme, küçültme işlevini yapabilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın