Sponsorlu Bağlantılar

Tarayıcı { Browser }’da Fazla Eklenti Kasma Yapar mı..?

401 views
Sponsorlu Bağlantılar

Sizlerden Gelen Sorulardan biride ” Tarayıcımız da yüklü olan Eklentiler Tarayıcıyı kasar mı ? ”  bununla ilgili olarak bir çok sorular gelmektedir.  Tarayıcılarımıza yüklediğimiz ve gündelik kullanımlarımız da pratik olarak işimizi halledeceğimiz Tarayıcı eklentileri Arka planda çalışacakları için bilgisayarımızın performansını etkileyecektir. Siz Tarayıcı kullanmak için çalıştırdığınızda Eklentilerde devreye gireceği için Tarayıcımızı ve Bilgisayarımızın Ram Belleklerini de etkileyeceği için yavaşlamalara sebep olabilir.

Tarayıcı yavaşlamasında Bilgisayarımızın performansı da etkilidir bunu Eklentilere bağlamamak ta gerekir ama size tavsiyem Tarayıcılarınıza fazla eklenti kurmayınız Eklentileri etkisizleştiriniz yada iş yaramayan eklentileri kaldırınız.

Google Chrome Görev Yönetici Nasıl Açılır?

Daha önceden hazırlamış olduğum Google Chrome Görev Yöneticisi ile Geri planda çalışan programları görmeniz mümkündür. Bunun için Buradan konu hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın