Sponsorlu Bağlantılar

isearch.bobrowser.com yönlendirme sayfasını kaldırma

380 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımızın tarayıcılarını gasp eden Search.bobrowser.com arama motorunu bilgisayarımıza yükleyeceğimiz AdwCleaner programı ile kaldıracağız. Bu yönlendirmeli arama sayfaları bilgisayarımıza deneme yada ücretsiz yazılımlar aracılığı ile bulaşarak tarayıcılarımızı gasp eder , Browser ( Tarayıcıları ) her kullandığınızda sizi bu arama motorlarına yönlendirirler sizde zorunlu olarak Search.bobrowser.com kullanmış olursunuz.

Peki Search.bobrowser.com tarayıcımızdan nasıl sileriz ? bunun için iki farklı adım ile kaldırabiliriz bunları aşağıdaki adımlardan izleyebilirsiniz.

1-Adım ;

bilgisayarımızın Registry kayıtlarını el ile temizleyerek kaldırabiliriz daha önceden arama sayfam için hazırladığım video izleyerek aynen Search.bobrowser.com arama motoru için uygulayabilirsiniz.

 

2-Adım ;

Konu başında dediğimiz gibi bilgisayarımıza AdwCleaner programını kuracağız Bu program ile bilgisayarımızı tarattık dan sonra Bilgisayarımız yeniden başlayacaktır.

 

AdwClaner Programı Nasıl Kullanılır ?

 

bilgisayarımızı yeniden başlattık dan sonra bize bilgisayarımızdan silinen dosyalar ve kayıtlar hakkında bilgi verecektir. Daha sonra Bilgisayarımızın Tarayıcı özelliklerindeki uzantıları temizleyeceğiz.

adw

 

bilgisayarımızdaki yüklü olan tarayıcıların özellikler bölümüne sırası ile teker teker gireceğiz.

rapid-seacher sitesini kaldırma

 

Daha sonra hedef kısmında bulunan uzantıları http://iSearch.bobrowser.com bunları kaldıracağız . Unutmayınız bunları tarayıcıların tümünden kaldıracağız. Son olarak Tarayıcıların Ana Sayfa  ayarlarını google yada bir başka siteye ayarlayarak sonlandırınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın