Sponsorlu Bağlantılar

Google Chrome Görev Yönetici Nasıl Açılır?

1.428 views
Sponsorlu Bağlantılar

Windows işletim  Sistemlerinde olduğu gibi Başlıkta da yazdığım gibi Google Chrome Görev Yönetici vardır. Nasıl Windows işletim sistemlerinde çalışan programları bu yönetici sayesinde kapatıyor yada çalışan programların ne kadar yer kapladığını görebiliyorsan Google Chrome ile de aynı şeyleri de yapabiliriz. Google Chrome de çalışan eklentileri kapatabilir ve eklentilerin boyutlarını görebiliriz.

Sağ Üst Köşen > Araçlar > görev Yöneticisi  yada kısayol olarak  ÜstKrkt+Esc  tuşlarına basıyoruz

 

google chrome görev yönetici nerede, google chrome görev yönetici nereden açılır? konuları hakkında sizlere örnek resim ve video hazırladım, bununla ilgili olarak aşağıdaki video izleyerek görev yönetici açma ve kapama konusunda bilgi paylaşımı yapmaya çalıştım.

Google Chrome Görev Yönetici , eğer tarayıcıda açtığınız bir web sayfası donma yaptıysa, veya takılı kaldıysa tüm tarayıcı kapama yerine sadece o sekmeyi kapatmak için kullanabilirsiniz, görev yönetici ile tarayıcıda kurulu eklentileri sonlandırmak içinde aynı zamanda kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın